• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

کسب رتبه سوم اصفهان  در تعداد ثبت‌نامی‌های مسابقات قرآن

کسب رتبه سوم اصفهان در تعداد ثبت‌نامی‌های مسابقات قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان از کسب رتبه سوم اصفهان از نظر ثبت‌نام متسابقین چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بعد از استان‌های مازندران وخراسان رضوی خبر داد.

 دوشنبه 2 تیر 1399   82  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت‌الاسلام محمد حسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری، اظهار کرد: در این دوره ثبت نام متسابقین بصورت کاملا الکترونیکی از طریق سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه اجام شد که ۱۳۵۷نفر شامل ؛ ۴۰۲ برادر و ۹۵۵خواهر در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه تعداد ثبت‌نامی‌ها به نفر رشته ۱۳۵۷ نفر است، افزود: با ثبت‌نام افراد از ۲۵ شهرستان استان، اصفهان در رتبه سوم کشور از نظر میزان ثبت‌نام قرار دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان با بیان اینکه مسابقات در سال ۹۹ به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود، تصریح کرد: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قران از ۶تیر ماه در اصفهان با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مرکزیت ۸شهرستان برگزار می شود
وی افزود: این مسابقات در رشته‌های آوایی شامل؛ رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و حفظ کل، قرائت و ترتیل و دعاخوانی ویژه خواهران و برادران و رشته اذان ویژه برادران برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان بیان کرد: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های کتبی شامل؛ تفسیر عمومی قرآن کریم ویژه خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام بلک با بیان اینکه مرحله استانی در بازه زمانی ۱۱ لغایت ۱۷ مردادماه دراصفهان برگزار خواهد شد، افزود: برگزاری مسابقات قرآن کریم در کشور، از مرحله شهرستانی و استانی تا ملی و بین‌المللی، یکی از راه‌های ایجاد انس اقشار مختلف جامعه با قرآن کریم است.
این مقام مسئول در ادامه افزود :بیشترین ثبت نام کنندگان از شهرستان های اصفهان ناحیه یک ،اصفهان ناحیه دو ،فلاورجان ،گلپایگان ،وشهرضا هستند
وی خاطرنشان کرد: اصفهان در سال ۱۳۹۸میزبان مسابقات کشوری بود
انتهای خبر.//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار