• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

1000 بسته تخصیلی برای دانش آموزان بی بضاعت اصفهان تامین شد

1000 بسته تخصیلی برای دانش آموزان بی بضاعت اصفهان تامین شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در مهر تحصیلی امسال یک هزار بسته تحصیلی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تامین و در اختیار دانش آموزان بی بضاعت قرار گرفت.

 شنبه 15 شهریور 1399   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام محمد حسین بلک در آیین مهر تحصیلی که در امامزاده شاه میر حمزه برگزار شد، با اشاره به حدیثی از پیامبر (ص) اظهار کرد: بر اساس فرمایش ایشان کسی که عمرش را در طلب علم مصرف نکند، تلف شده است، همچنین کسی که علم دارد و به آن عمل نکند هم عمر خود را تلف کرده و هم علمش بیهوده بوده است.
وی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم در مسیر علم و دانش کار کنیم چرا که همه ما روی نیمکت‌های آموزش و پرورش بزرگ شدهایم، معلمان پدران و مادران ثانویه ما هستند و باید همواره به جایگاه آنها توجه کنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود بر گرامی داشت و تجلیل از مقام معلمان تاکید کردند، اضافه کرد: این امر بر ما تکلیف شده است، باید حامی مجموعه آموزشی کشور باشیم و باید این امر در ابعاد مختلف انجام شود.
وی با بیان اینکه یکی از طر‌حهای با برکت سازمان اوقاف در کل کشور تامین بخشی از نیازهای دانش آموزان است، ادامه داد: در این زمینه در استان اصفهان با همکاری خوب آموزش و پرورش افراد نیازمند را شناسایی و در فاز اول یک هزار بسته تحصیلی را آماده کردیم.
حجت الاسلام بلک اضافه کرد: این بسته‌های تحصیلی که شامل کیف، لوازم التحریر و دفتر است از محل اجرای امینانه نیات واقفان تامین شده است.
وی گفت: همچنین ما در طول سال نیز آماده تامین نوشت افزار و نیازهای معیشتی دانش آموزان از محل اجرای امینانه نیات واقفان هستیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین در بخش فرهنگی نیز تعلیم قرآن، آموزش نماز و ترویج مسایل اخلاقی را ارائه خواهیم داد.
وی با بیان اینکه اوقاف می‌تواند گام‌های بیشتر و بهتری را در شرایط فعلی که کشور در شرایط ویژه قرار دارد، بردارد، اضافه کرد: دشمن بی‌رحمانه بر کشور می‌تازاند و ملت ایران مهربانانه‌ترین دستها را برای فشردن جلو آورده‌اند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام// 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار