• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اقدامات اوقاف استان اصفهان برای مقابل با کرونا در ۵۰ روز گذشته؛  از توزیع ماسک و دستکش تا کمک 290 میلیونی برای درمان کرونا

اقدامات اوقاف استان اصفهان برای مقابل با کرونا در ۵۰ روز گذشته؛ از توزیع ماسک و دستکش تا کمک 290 میلیونی برای درمان کرونا

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در زمینه کمک به پیشگیری و درمان بیماری کرونا را تشریح کرد.

 دوشنبه 17 شهریور 1399   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ولی الله روان در خصوص مهم ترین اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در خصوص کمک به درمان و پیشگیری از بیماری کرونا در اصفهان اظهار کرد: در این زمینه یک هزار و 944 خادم مسجد، 251 خادم ثابت، و 254 خادم فصلی بقاع در زمینه ضد عفونی کننده اماکن مذهبی و متبرکه خدمت رسانی کرده‌اند.
وی ادامه داد: تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده در اماکن مذهبی به میزان پنج هزار و 150 لیتر و توزیع ماسک در ورودی ادارات اجرایی و بقاع متبرکه به میزان دو هزار و 500 عدد از دیگر اقدامات در این زمینه بوده است.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه توزیع ماسک و اسپری ضدعفونی کننده بین متسابقین چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی از دیگر اقدامات پیشگیری از ابتلا به کرونا در اصفهان بوده است، افزود: در این زمینه برای 300 نفر تجهیزات مورد نیاز تامین شده است.
وی در خصوص توزیع بسته‌های حمایتی معیشتی به نیازمندان در استان اصفهان در مرداد ماه امسال نیز گفت: در این زمینه نیز تحت عنوان "تبرکات علوی" شش هزار و 171 بسته‌ با ارزش ریالی 250 هزار تومانی در استان توزیع شده است.
حجت‌الاسلام روان تدوین منشور بهداشتی معنوی اماکن مذهبی و متبرکه را از اقدامات فرهنگی در این زمینه اعلام کرد و گفت: این منشور برای 713 بقعه و دو هزار مسجد در سراسر استان اصفهان ارسال شده است.
وی راه‌اندازی کاروان شادی "شمیم ولایت" در محلات و فضای سبز مجتمع‌های مسکونی با اعزام 15 کاروان را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در مرداد ماه اعلام کرد و گفت: این کاروان‌ها از 15 بقعه شاخص اعزام شده است.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همچنین اجرای امینانه نیات واقفان در زمینه دارو درمان با رویکرد پیشگیری و درمان بیماران کرونایی 29 میلیون تومان بوده است
انتهای پیام//.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار