• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

۱۳سند جدید در فلاورجان به نام اوقاف صادر شد

۱۳سند جدید در فلاورجان به نام اوقاف صادر شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سند ۱۳ موقوفه در شهرستان فلاورجان به نام اوقاف صادر شد.

 پنج شنبه 20 شهریور 1399   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی در خصوص دریافت اسناد مالکیتی برای اوقاف و امور خیریه در شهرستان فلاورجان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 17 سند در این شهرستان ثبت شده است که البته 13 سند در حوزه فلاورجان و چهار سند نیز برای ناحیه یک اوقاف اصفهان به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه مساحت هشت هزار و 870 متر مساحت این اسناد ثبت شده است، ادامه داد: ارزش ریالی این موقوفات 20 میلیارد ریال برآورد شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان اضافه کرد: همچنین 10 پرونده نیز از طریق قانون الحاق با همکاری بنیاد مسکن برای ثبت سند در دستور کار قرار دارد.
وی گفت: 60 پرونده نیز برای دریافت سند در دستور کار است که به زودی پرونده آن نیز تکمیل خواهد شد.
آزادگی در خصوص پرونده‌های حقوقی اوقاف و امور خیریه فلاورجان نیز اظهار کرد: در حال حاضر 23 پرونده در جریان در محاکم قضایی داریم و از ابتدای سال جاری نیز حکم چهار پرونده به نام اداره اوقاف و امور خیریه سند خورده است.
وی اضافه کرد: از پرونده‌‌های مطرح شده در مراجع حقوقی یک مورد مربوط به شهرداری و مابقی اشخاص حقیقی هستند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان گفت: در این زمینه موقوفه "کربلایی حسن زفره" بُعد ملی دارد و مابقی موقوفات ارزش ریالی چندانی ندارد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون یک مورد وقف جدید در فلاورجان به ثبت رسیده است، ادامه داد: وقف یک باب منزل مسکونی 234 متری در روستای کافشان برای راه‌ندازی حسینیه و گسترش فرهنگ، قرآن و معارف اسلامی در این روستا تنها وقف این شهرستان در سال جاری بوده است.
آزادگی گفت: ارزش ریالی تنها وقف جدید این شهرستان 117 میلیون تومان برآورد شده است
 
انتهای پیام//.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار