• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

وقف 220 رقبه توسط یک واقف در اصفهان

وقف 220 رقبه توسط یک واقف در اصفهان

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یکی از واقفان استان اصفهان تاکنون 220 رقبه را برای امور خیریه با 10 نیت به ثبت رسانده است.

 پنج شنبه 20 شهریور 1399   22  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه با بیان اینکه مردم خیر استان اصفهان از گذشته تاکنون و حتی در بحران‌های اقتصادی توجه به امور خیر را مورد توجه قرار می‌دهند، اظهار کرد: در این استان خیری وجود دارد که تاکنون 220 رقبه را برای امور خیریه به ثبت رسانده است.
وی با بیان اینکه واقف "محمد صادق برزانی" 74 واحد مسکونی، 87 واحد تجاری، هفت واحد ورزشی، پنج واحد کشاورزی، 44 سوییت و مهمانسرا و یک مورد واحد آموزشی را به نام اوقاف به ثبت رسانده است، افزود: این رقبات در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی و گلستان به ثبت رسیده است.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه این واقف 10 نیت را برای محل هزینه موقوفاتش در نظر گرفته است، تصریح کرد: کمک به دانش آموان بی بضاعت، تامین جهیزیه برای افراد نیازمند، هزینه سفر افراد نیازمند برای زیارت حضرت امام رضا (ع)، هزینه برای بهداشت و درمان، کمک به عمران مساجد و حسینیه‌ها، کمک به سادات و ... از نیات این واقف بوده است.
وی افزود: این واقف همچنین زمینی به مساحت 13 هکتار ابتدای جاده قلعه شور را به ثبت رسانده است و قرار است که در این زمین مرکز نگهداری سالمندان راه‌اندازی شود.
خواجه با بیان اینکه این خیر در سال جاری نیز برای طرح "مهر تحصیلی" تهیه 270 بسته مورد نیاز برای تحصیل دانش آموزان را تقبل کرده است، اضافه کرد: ارزش ریالی کمک برای تامین این تعداد بسته تحصیلی نیز 200 میلیون ریال برآورد شده است
انتهای پیام//.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار