• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع 30 هزار ماسک بین عزاداران هیئات مذهبی شهر اصفهان

توزیع 30 هزار ماسک بین عزاداران هیئات مذهبی شهر اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: در دهه اول محرم امسال 30 هزار ماسک بین عزاداران امام حسین (ع) توزیع شد.

 پنج شنبه 20 شهریور 1399   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام اصغر توسلی با اشاره به اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان برای پیشگیری از شیوع کرونا در دهه اول محرم، اظهار کرد: در این زمینه توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده را در دستور کار ویژه قرار دادیم.
وی تعداد ماسک‌های توزیع شده در این ایام را 30 هزار عدد اعلام کرد و افزود: این تعداد ماسک در دهه اول محرم در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه، حسینیه‌ها و مساجد بین عزاداران توزیع شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان با بیان اینکه هزینه این ماسک‌ها از محل اجرای امینانه نیات واقفان برای برژایی مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام تامین شده است، تصریح کرد: بخش اعظم این ماسک‌ها از ستاد اجرای فرمان امام (ره) خریداری شده است.
وی گفت: همچنین بخشی از این ماسک‌ها در کارگاه تولید ماسک مقبره علامه مجلسی تولید شده است.
حجت‌الاسلام توسلی اضافه کرد: همچنین در دهه اول محرم ضدعفونی سطوح با توزیع مواد ضد عفونی کننده قبل و بعد از عزاداری‌ها به صورت رایگان انجام شده است ضمن اینکه توزیع الکل و ژل ضدعفونی کننده دست نیز بین عزاداران به صورت رایگان توزیع شده است.
وی با بیان اینکه با توجه به بازگشایی مدارس از روز شنبه توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده اصفهان نیز در دستور کار است، ادامه داد: سلامت دانش آموزان برای ما مهم است و تمام تلاش خود را جهت رعایت دستوالعمل های بهداشتی در مدارس انجام خواهیم داد تا دانش آموزان در سلامت کامل به تحصیل خود بپردازند
انتهای پیام//.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار