• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

120 بقعه متبرکه فعال در شهرستان کاشان وجود دارد/ لزوم توجه به پرداخت نذورات آستان‌های مقدس

120 بقعه متبرکه فعال در شهرستان کاشان وجود دارد/ لزوم توجه به پرداخت نذورات آستان‌های مقدس

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: در حال حاضر در شهرستان کاشان 120 بقعه متبرکه دارد که از این تعداد آستان مقدس علی بن باقر (ع) مشهد اردهال بقعه شاخص و بین المللی این شهرستان است.

 پنج شنبه 10 مهر 1399   90  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، محمودزاده با بیان اینکه در حال حاضر در شهرستان کاشان 120 بقعه متبرکه دارد اظهار داشت: از این تعداد آستان مقدس علی بن باقر (ع) مشهد اردهال بقعه شاخص و بین المللی این شهرستان است.
وی اضافه کرد: همچنین بقاع متبرکه شاهزاده ابراهیم فین و امامزاده احمدبن موسی المبرقع (ع) و ولی بن موسی (ع) راوند نیز به عنوان بقاع متبرکه سطح یک و مابقی سطح دو و سه هستند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با بیان اینکه شیوع کرونا در زمینه درآمد امامزادگان تاثیر بسزایی داشته است، تصریح کرد: برای این امر سامانه‌های مجازی و درگاه‌های پرداخت نذورات را راه‌اندازی کردیم و مردم می‌توانند به راحتی از این ظرفیت استفاده کنند.
وی همچنین در خصوص اجرای فعالیت‌های عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان کاشان تصریح کرد: در حال حاضر فعالیت عمرانی در حدود 30 درصد بقاع در حال انجام است که نسبت به قبل از کرونا کاهش داشته است.
.
انتهای پیام//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار