• امروز پنج شنبه نهم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی در 48 بقعه اصفهان

برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی در 48 بقعه اصفهان

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراسم بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی در 48 امامزاده شاخص استان اصفهان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار میشود.

 جمعه 12 دی 1399   7  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام روح الله روان در خصوص برنامه های شهادت سردار سلیمانی با بیان اینکه برای این مناسبت ابلاغیه‌ای را از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه داشتهایم، اظهار داشت: در این زمینه برگزاری نمایشگاه در بیش از 48 بقعه برگزار خواهد شد.
وی افزود: در روز 13 دی ماه نیز با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مراسم بزرگداشت با دعوت از سخنران را با حضور هیئات مذهبی در 48 بقعه انجام خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان راه اندازی کاروان حماسه و ایثار را نیز داریم، ادامه داد: با حمل تصاویر شهید سلیمانی و سروده‌های آئینی و حماسی این کاروان را راهاندازی کنیم.
وی با بیان اینکه در مناطق پرخطر به صورت مجازی بزرگترین محفل قرآنی را داریم، ادامه داد: 88 شبکه اجتماعی امامزادگان استان نیز تولید محتوا و مطالب مرتبط را بارگذاری کنند.
حجت الاسلام روان با بیان اینکه به این مناسبت تبلیغات محیطی و فضای پیرامونی بقاع و نصب تصاویر شهید را خواهیم داشت، ادامه داد: مسابقه بزرگ کتابخوانی "شاخص های مکتب سلیمانی " نیز با همکاری موسسه امامت یزد برگزار برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ سنت وقف نیز در دستور کار است، اضافه کرد: این شهید منزل خود در کرمان را به نیت روضه خوانی حضرت زهرا وقف کردند و امیدواریم موقوفاتی در این زمینه داشته باشیم.
مسابقات هم داریم از سوی ادارات که بیشتر اختصاص به خود سردار دارد، که به صورت برجسته شخصیت این شهید بزرگوار را نشان دهد.
انتهای پیام 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار