• امروز پنج شنبه نهم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

صدور اسناد برای موقوفات باید به صورت جهادی دنبال شود

صدور اسناد برای موقوفات باید به صورت جهادی دنبال شود

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: ضروری است برای صدور اسناد مالکیت برای موقوفات استان اصفهان به صورت جهادی عمل کنیم.

 دوشنبه 15 دی 1399   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی بهبهانی در جلسه مشترک با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی اظهار داشت: شهادت سردار دل‌ها هم جای تبریک دارد و هم جای تسلیت و جوشش‌هایی که اخیرا در منطقه شاهد هستیم از برکت وجود و شهادت مردانه این شهید بزرگوار است.
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نظر خود را در خصوص روش انتقام خون سردار سلیمانی اعلام کردند، ابراز داشت: باید توجه داشت که اظهارات ایشان در همه معادلات جهانی تاثیرگذار است و همه کشورها حرف به حرف اظهارات ایشان را تحلیل می‌کنند تا بدانند به چه نکته‌ای اشاره کردهاند.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان اینکه ایران سال 99 با ایران سال 59 خیلی متفاوت است، اضافه کرد: الان تمام مناطق استراتژیک اسرائیل در تیررس موشک‌های حزب الله و سوریه است و در عربستان همه نقاط در تیررس موشک‌های یمن است و در آمریکا نیز اتفاقاتی را داریم که آتش زیر خاکستر است و در زمان مناسب رونمایی خواهد شد که همه این توانایی‌ها از برکات خون حاج قاسم است.
وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم، ادامه داد: در این زمینه در تثبیت موقوفات امیدواریم راه درست را برویم و بتوانیم موفقیت خوبی را به دست آوریم.
بهبهانی با بیان اینکه طی سه ماه گذشته عملکرد بسیاری خوبی را در این زمینه در استان اصفهان داشته‌ایم، گفت: اما به این دلیل که عقب ماندگی ما از گذشته زیاد است می طلبد که با برنامه ریزی بهتری حرکت کنیم.
وی ادامه داد:در بخشی از موقوفات که قابل معرفی نیست باید تدبیر جدی داشته باشیم و هنوز در برخی از ادارات اوقاف شهرستانی علی رغم اینکه بخش دیگری با جدیت پیگیری می کنند برخی دیگر به این باور نرسیده‌اند که باید تکلیف موقوفات مشخص شود.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان اینکه باید همه کم و کاستی‌ها در روند صدور اسناد مالکیت برای موقوفات شناسایی و به شدت مورد رسیدگی قرار گیرد، گفت: باید همه انتقادات و پیشنهادات مطرح شود تا بتوان عملکرد بهتری را داشته باشیم.
وی با بیان اینکه موقوفات بدون سند زیادی در استان اصفهان وجود دارد، اضافه کرد: باید ساز و کار جدی در این زمینه تعریف شود تا شاهد جهش خوبی در زمینه صدور اسناد برای موقوفات داشته باشیم.
بهبانی گفت: برای این امر بهتر است از نیروهای بازنشسته نیز استفاده کنیم تا در شناسایی پلاک‌های ناشناس از آنها استفاده کنیم، چرا که با ظرفیت نیروی انسانی موجود نمیتوان کار را به خوبی پیش برد.
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار