• امروز پنج شنبه نهم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

موقوفات ناشناخته از چالش‌های موجود برای صدور اسناد مالکیتی است

موقوفات ناشناخته از چالش‌های موجود برای صدور اسناد مالکیتی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است، ادامه گفت: در این زمینه از ظرفیت نیروهای بازنشسته اوقاف در دستور کار داریم.

 دوشنبه 15 دی 1399   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در جلسه مشترک با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی با بیان اینکه ولی خون شهید قاسم سلیمانی امت اسلام هستند، اظهار داشت: پاداش این شهید بزرگوار در نزد خداوند بسیار بالا است.
وی با بیان اینکه تلاش اداره اوقاف همراهی با اداره ثبت در زمینه صدور اسناد مالکیت برای موقوفات بوده است، ابراز داشت: تاکیدات زیادی را به روسای ادارات اوقاف داشته ایم تا در خصوص اسناد مالکیتی اقدام کنند و گزارشی از روند فعالیت آنها و مشکلاتی که دارند را در جلسه دوشنبه این هفته داشته باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است، ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت نیروهای بازنشسته اوقاف در دستور کار داریم.
وی افزود: پیش بینی طرح‌های تشویقی و پرداخت هزینه برای افرادی که در این زمینه با اوقاف همکاری میکنند نیز در دستور کار است.
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار