• امروز پنج شنبه نهم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه راه‌اندازی شد

نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه راه‌اندازی شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا گفت: نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه با اعتبار 100 میلیون تومان راه‌اندازی شد.

 شنبه 20 دی 1399   9  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امرالله اصغری ورزنه با اشاره به عملیات اجرایی صورت گرفته در موقوفات شهرستان بن رود و جرقویه علیا اظهار داشت: اتمام سفید کاری حرم امامزاده علی بن محمد روستای جندان با اعتبار 100 میلیون تومان از جمله اقدامات صورت گرفته بود که این اعتبار با کمک خیران تامین شده است.
وی نصب نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه را از دیگر اقدامات صورت گرفته دانست و اضافه کرد: این طرح نیز با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان از محل تسهیلات سازمان اوقاف اجرایی شده است.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا با اشاره به عملیات سنگ فرش حیات امامزاده خیرالنساء روستای فارفان بخش بن رود ابراز داشت: این سنگ فرش به مساحت یک هزار و 100 متر مربع است که با 60 میلیون تومان در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه عملیات کاشی کاری و آجر نما رواق بیرونی امامزاده ابوسعید روستای دستجرد بخش جرقویه علیا به مساحت تقریبی 350 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون تومان در حال اجرا است، ادامه داد: این پروژه به زودی بهره برداری می‌شود.
اصغری ورزنه با اشاره به عملیات سنگ فرش حیات زیارتگاه سید حسن و سید مصطفی شهر حسن آباد به متراژ 500 مترمربع ادامه داد: این پروژه با هزینهای بالغ بر 150 میلیون تومان توسط خیر نیک اندیش آقای شاپور محمدی اجرایی شد.
برگزاری سالروز شهادت سردار سلیمانی 
وی همچنین به برگزاری مراسم سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و همراهان وی ابراز داشت: بی شک راه حقیقت وحقیقی این شهدای والامقام و گرانقدر پیوسته ادامه دارد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا با اشاره به برگزاری مراسم یادبود اولین سالگرد این شهید عزیز به همراه ختم قرآن ، سخنرانی و مداحی مداحان اهل بیت در سالن گلستان شهدای شهر ورزنه در جوار بقعه ملاحسن ورزنه ابراز داشت: این مراسم با حفظ پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار