• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

آئین‌ سوگواره یاس نبوی در اصفهان مجازی برگزار می‌شود/10 شب برنامه زنده شبکه افق با همکاری هیدت فدائیان حسین (ع)

آئین‌ سوگواره یاس نبوی در اصفهان مجازی برگزار می‌شود/10 شب برنامه زنده شبکه افق با همکاری هیدت فدائیان حسین (ع)

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: شیوع کرونا امکان برگزاری برنامه‌های شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را محدود کرده و بخش زیادی از این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 شنبه 27 دی 1399   25  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است، روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می‌نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می‌گیرند.
وی افزود: باید توجه داشت که شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه‌ای تاریخی نیست‌، بلکه آموزه‌ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) و امام زمانمان و ولی امر مسلمین است.
مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه برگزاری "سوگواره یاس نبوی" در امامزادگان استان اصفهان از جمله طرح‌های در دستور کار اوقاف و امور خیریه برای این ایام است، ادامه داد: البته باید توجه داشت که شیوع بیماری کرونا برگزاری این مراسم در امامزاده‌های استان را با محدودیت هایی روبرو کرده است.
خواجه تصریح کرد: در حال حاضر تنها در شهرستان‌های با وضعیت آبی برگزاری مراسم شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است.
وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری آئین سوگواره یاس نبوی در برخی از امامزادگان استان اصفهان به صورت مجازی برگزار می‌شود، ادامه داد: این مراسم‌ها از صفحات مجازی امامزادگان پخش می‌شود.
مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه به برگزاری آئین عزاداری با همکاری هیئت فدائیان حسین (ع) و شبکه افق را از دیگر برنامه‌های در دستور کار اوقاف اصفهان برای برگزاری آئین عزاداری حضرت زهرا (س) اعلام کرد و ادامه داد: این مراسم همزمان با سالروز شهادت سردار دل‌ها سردار سلیمانی و یار و همراهش ابومهدی المهندس و همچنین یادبود شهید فخری زاده در امامزاده شاه میرحمزه برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مراسم از پنجشنبه 25 دی ماه به مدت 10 شب برگزار و از شبکه افق پخش می‌شود، ادامه داد: این مراسم به مدت یک ساعت پس از نماز مغرب و عشا و با حضور سخنرانان و مداحان کشوری و استانی برگزار می‌شود.
خواجه اضافه کرد: سخنرانان این مراسم حجت الاسلام دکتر محسنی، حجت الاسلام دکتر عالی و مداحان این مراسم سید رضا نریمانی، محمد یزدخواستی و جواد حیدر است.
 
انتهای پیام//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار