• امروز جمعه هشتم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

200 سند دفترچه‌ای موقوفات اصفهان تا پایان سال به تک برگی تبدیل میشود

200 سند دفترچه‌ای موقوفات اصفهان تا پایان سال به تک برگی تبدیل میشود

معاون امور حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تا پایان سال جاری 200 سند دفترچه‌ای موقوفات به سند تک برگی تبدیل میشود.

 جمعه 3 بهمن 1399   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام اصغر توسلی در آئین تکریم و معارفه معاونت حقوقی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان ضمن تشکر از حسن اعتماد برای انتخاب وی در این سمت اظهار داشت: کارشناسان خبره‌ای در این معاونت وجود دارد ضمن اینکه حجت الاسلام نصر اصفهانی نیز در این سمت دستاوردهای شایستهای را داشته اند که قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه همه توان خود را برای توسعه امور ثبتی و حقوقی در استان اصفهان پیگیری خواهیم کرد، اضافه کرد: یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف توجه به امور ثبت موقوفات است که تحقق این امر را در دستور کار داریم.
معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه اگر بتوانیم موقوفات را ثبت کنیم مشکلات این اداره کل به حداقل می‌رسد، ادامه داد: طی دوماه آینده سعی داریم تبدیل اسناد دفترچهای به تک برگی را با جدیت دنبال خواهیم کرد و 200 سند باقی مانده را به تک برگی تبدیل خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: در این زمینه اداره کل ثبت اسناد نیز همکاری ویژه خود را اعلام کرده‌اند و همه ادارات شهرستانها بایددر این زمینه همکاری کنند.
حجت الاسلام توسلی با بیان اینکه سامانه ثبتی دارای اشکال بوده و باید این مشکل برطرف شود، ادامه داد: باید این سامانه هر چه زودتر به صورت کامل در اختیار ادارات برای ثبت موقوفات و اجارات قرار گیرد.
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار