• امروز جمعه هشتم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

وقف مشارکتی اصفهان با عنوان

وقف مشارکتی اصفهان با عنوان "نهالستان پسته" در بادرود به ثبت رسید

مدیر دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: وقف مشارکتی با عنوان "نهالستان پسته" در بادرود برای ایجاد محل درآمد پایدار برای امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد (ع) در بادرود به ثبت رسید.

 سه شنبه 7 بهمن 1399   11  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین نرجسیان با بیان اینکه طی یک سال اخیر با توجه به شیوه کرونا و تعطیلی امامزادگان درآمدها و نذورات بقاع مترکه بادرود به شدت کاهش یافته است، اظهار داشت: از سوی دیگر باید توجه داشت که محل درآمد پایداری نیز برای امامزادگان شهرستان تعریف نشده است.
وی با بیان اینکه در بحران کرونا فعالیت های عمرانی در بقاع نیز صورت نگرفته است، ابراز داشت: در زمینه تامین حقوق پرسنل نیز دچار مشکل بودیم.
مدیر دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود با بیان اینکه تعریف درآمدهای پایدار برای امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) از جمله اقدامات در دستور کار است، ادامه داد: بر این اساس نخستین وقف مشارکتی را در استان اصفهان با هدف ایجاد محلی برای درآمد پایدار برای این امامزادگان در دستور کار قرار دادیم.
وی افزود: بر این اساس بهره برداری از نهالستان پسته امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) را دستور کار قرار داده‌ایم.
نرجسیان با بیان اینکه در قالب این وقف مشارکتی غرس هشت هزار نهال در زمینی به مساحت هفت هکتار را در دستور کار داریم، اضافه کرد: البته باید توجه داشت که دو هکتار از این زمین در گذشته کاشت پسته انجام و رها شده است و پنج هکتار نیز احیای زمین برای کاشت نهال را داریم.
وی با بیان اینکه همه شهروندان می‌تواند با پرداخت 20 هزار تومان در این وقف مشارکت داشته باشد، اضافه کرد: واقفان می‌توانند برای مشارکت در این وقف به ازای هر نفر 20 هزار تومان به شماره حساب امامزاده 6037997870066546 واریز کنند.
امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) با بیان اینکه کل اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای نهالستان پسته آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) 160 میلیون تومان برآورد شده است، اضافه کرد: اجرای این پروژه می‌تواند کمک قابل توجهی به توسعه فضای سبز اطراف امامزادگان نیز داشته باشد.
 
انتهای پیام//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار