• امروز جمعه هشتم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تسلیت به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س)

پیام تسلیت به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س)

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) پیامی صادر کرد

 سه شنبه 7 بهمن 1399   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان.
متن این پیام  به شرح ذیل است...   
بسم اله الرحمن الرحیم
مادران ولایتمدار ایران اسلامی، درس را از مکتب حضرت زینب (س) آموخته‌اند، آنان ثابت کرده‌اند شاگردان خوبی برای حضرت زینب (س) و ادامه دهنده راه حضرت ام‌البنین (س) هستند و باید به خود ببالند چنین فرزندانی را در دامان خود تربیت کردند و این سند عزت و افتخار آنان است.  
ما همواره در برابر مادران و همسران شهداء سر تعظیم فرود آورده و هرگز راه شهیدان را از یاد نبرده و نخواهیم برد، چرا که می‌دانیم امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت خون پاک شهداء و صبر و استواری مادران و همسران آنان است چرا که با اعتقاد، تدین و شجاعت،همسران و فرزندان خود را به جبهه‌ها اعزام کردند تا ضمن دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی،امنیت و آسایش را نصیب ملت ایران نمایند.
فرهنگ ایثار و شهادت با خون ما ایرانیان عجین شده و تاریخ آینده ما هیچگاه ایثار جوانان پاک و غیور ایران اسلامی همچون شهدای هشت سال دفاع مقدس،شهدای هسته‌ای و شهدای مدافع حرم که سربازان امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و ادامه دهنده راه سربازان امام خمینی (ره) بوده‌اند و شهدای آتش‌نشان که فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار در هر شرایطی را زنده نگه‌داشته‌اند از یاد نخواهد برد. 
عرض تسلیت وفات حضرت ام البنین (س) یاد و خاطره تمامی شهیدان گرانقدر این مرز و بوم را گرامی داشته و تکریم مادران و همسران صبور و با ایمان شهداء را که همچون زینب ( س) جبل الصبر هستند و چون ام البنین (س) بعضاً با اهداء حتی بیش از یک فرزند در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی قدم برداشته‌اند بر خود واجب می‌دانیم. امیدوارم تمامی مادران و همسران شهداء همواره در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) پیروز و سربلند باشند چرا که وجود این بزرگواران موجب افتخار برای کشور است و الگوهای برتر ایمان و صبر  هستند.
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار