• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

۱۰۷۹ پروژه عمرانی در امامزادگان کشور در دست بهره‌برداری لست

۱۰۷۹ پروژه عمرانی در امامزادگان کشور در دست بهره‌برداری لست

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در در ۷۳۰ بقعه در کشور یک هزار و ۷۹ پروژه در حال انجام است، گفت: ۱۰۰ مورد از این پروژه‌ها در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی پندار در آئین افتتاحیه رواق بزرگ آیت الله عاملی حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل ضمن ابلاغ ارادت رئیس سازمان اوقاف به همه حاضران در این جلسه اظهار داشت: وی همواره اعتقاد دارند این افتتاح توسط مقامات محلی انجام شود چرا که این بنا با همت آنها به پایان رسیده است.
وی با بیان اینکه آران و بیدگل شهرستانی انقلابی، دار الشهدا و قرآنی است، اضافه کرد: مسئولان این شهر نیز همواره سرآمد کشور بوده‌اند.
معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در در ۷۳۰ بقعه در کشور یک هزار و ۷۹ پروژه در حال انجام است، ادامه داد: ۱۰۰ مورد از این پروژه‌ها در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.
وی با بیان اینکه زائر سرای امامزاده هلال با ۲۱۰۰ متر مربع و هشت سوئیت در دست بهره‌برداری است، اضافه کرد: بازنگری طرح جامع این امامزاده نیز در دستور کار است و انقلابی انجام خواهد شد.
پندار با بیان اینکه محوریت در بقاع متبرکه با توجه به شیوع کرونا ایجاد درآمدهای پایدار است، افزود: در این زمینه یک هزار امامزاده در کشور برای راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی شناسایی شده است و تاکنون ۱۷۰ بقعه این طرح را اجرایی کرده‌اند.
وی گفت: اصلاح در طرح های جامع امامزادگان برای ایجاد درآمدهای پایدار مورد توجه باشد، ابراز داشت: سازمان اوقاف حامی این طرح‌ها خواهد بود.
معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه با حفظ صرفه و صلاح موقوفات بر اساس دستورات ۱۹ گانه رهبر معظم انقلاب به دنبال توسعه مشارکت مردم در بقاع متبرکه هستیم، ادامه‌داد: در این زمینه هم نیت خیر توسعه می یابد هم صرفه اقتصادی برای شهروندان دارد.
وی با بیان اینکه ۶۰ درصد موضوعات موقوفات کشور حضرت سیدالشهدا علیه السلام است، گفت: ۴۰ درصد هم مربوط به کمک ها و اقدامات فرهنگی و اجتماعی است.
 پندار با بیان اینکه در موقوفات کشور ۱۱۷ پروژه مشارکتی با ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اجرایی شده است، گفت: ۱۰ برابر این ظرفیت را داریم.
 
 
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار