• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد

زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد

امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد، گفت: برای این امر زیرساخت‌های خوبی ایجاد شده و باید مورد استفاده قرار گیرد.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   9  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی در آئین افتتاحیه رواق بزرگ آیت الله عاملی حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل با بیان اینکه چند عامل برای پیشرفت هر جامعه ای نیاز است، اظهار داشت: عامل اول علم و آگاهی است که هم ارزش معنوی دارد و هم پایه توسعه است.
وی با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب نیز به توجه نسبت به مسایل علمی کشور تاکید شده است، ابراز داشت: همه مسئولان باید در این زمینه همراه باشند.
امام جمعه آران و بیدگل دومین مولفه رشد جامعه را فداکاری جانی و مالی اعلام کرد و گفت: سومین عامل نیز مدیریت است که باید به صورت کامل باشد.
وی با بیان اینکه در شهرستان ها کاشان همه مولفه های رشد را دارد، ادامه داد: نمونه این امر ۷۰۰ شهید، اجرای پروژه های عمرانی خوب و برنامه‌های فرهنگی مناسب است.
حجت‌الاسلام سلیمانی با بیان اینکه زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد، گفت: برای این امر زیرساخت‌های خوبی ایجاد شده و باید مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار