• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

۱۱۷ پروژه مشارکتی در بقاع متبرکه کشور اجرایی می‌شود

۱۱۷ پروژه مشارکتی در بقاع متبرکه کشور اجرایی می‌شود

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۷ پروژه مشارکتی در امامزادگان کشور اجرایی شده است.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   8  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی پندار در حاشیه بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی و افتتاح بازارچه امامزاده علی بن محمدالباقر(ع) مشهد اردهال با بیان اینکه  ۶ پروژه عمرانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: افتتاح ۳۰۰ کیلووات نیروگاه خورشیدی، طرح جامع امامزاده هلال، رواق بزرگ آیت الله عاملی، ایوان ورودی امامزاده و بازارچه از جمله این پروژه ها است.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۱۰۰ پروژه عمرانی در امامزادگان کشور در دستور کار است، تصریح کرد: برای تامین هزینه‌های بقاع متبرکه درآمدهای پایدار را در دستور کار داریم
پندار با بیان اینکه طرح های جامع جدید و همچنین بازنگری در این طرح های قدیمی را در دستور کار داریم، گفت: بیش از ۸۴۰۰ بقعه در سراسر کشور داریم که برای یک هزار امامزاده راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی را داریم.
وی با بیان اینکه دوره بازگشت سرمایه پنل ها به ۵.۵ سال رسیده است، افزود: با بازنگری تعرفه ها این مدت به ۳.۵ سال کاهش می‌یابد.
معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان غ باید فعالیتهای متناسب با ظرفیت امامزادگان باید در دستور کار باشد، گفت: اجرای نیات همچنان مورد توجه است که با انجام آن نیازهای جامعه برطرف خواهد شد.
وی با بیان اینکه در سال جاری ۱۱۷ پروژه مشارکتی در امامزادگان کشور اجرایی شده است، تصریح کرد: این روند همچنان ادامه دارد.
 
 
 
 
انتهای پیام// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار