• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

احیای موقوفات بهداشت و درمان در دستور کار است

احیای موقوفات بهداشت و درمان در دستور کار است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: احیای موقوفات بخش بهداشت و درمان را در دستور کار داریم و سعی داریم از این ظرفیت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهره برداری لازم را داشته باشیم.

 شنبه 25 بهمن 1399   16  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در دیدار با طاهره چنگیز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از فعالیت‌‌های ایثارگرانه کادر درمان در بحران شیوع کرونا اظهار داشت: قدردانی از کادر درمان در تون هیچ کس نیست و فقط می توتان قدردانی زبانی را انجام داد.
وی با بیان اینکه باید هر کار تخصصی توسط اهل آن انجام شود، گفت: در این زمینه اوقاف در ابعاد وسیعی موقوفه دارد که از آن جمله در بخش کشاورزی، آموزش و پرورش، کادر درمان، ورزش و ... است که اعتقاد داریم برای هر کدام باید متولیان همکاری داشته باشند تا بتوانیم بهره برداری بهتری از این موقوفات داشته باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برای این امر تعامل و نشست‌هایی را با بخش های مختلف داشته‌ایم و موفقیت‌هایی را به دست آورده‌ایم که نتیجه آن امضای تفاهم نامه بوده است، ادامه داد: در بحران کرونا سعی داشتیم ظرفیت موجود در بخش بهداشت و درمان را در اختیار کادر درمان قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در موقوفات استان اصفهان موارد بالقوه‌ای وجود دارد که می توان از آن بهره برداری کرد، اضافه کرد: ما عرصه‌هایی را داریم که می تواند به فضای مناسبی برای بهداشت و درمان ایجاد کند.
حجت الاسلام بلک با بیان اینکه برخی از موقوفات بهداشت و درمان باید احیا شود، افزود: در ای زمینه در ورنامخواست موقوفه‌ای در این راستا داریم که باید هر چه زودتر احیا و مورد بهره برداری قرار گیرد که با وزیر راه در حال حل این مشکلات هستیم.
وی با بیان اینکه تعامل بیشتر برای احیای موقوفات بهداشت و درمان را در دستور کار داریم، گفت: برای این امر سعی داریم در زمینه ثبت موقوفات جدید بهداشت و درمان را مورد توجه قرار دهیم
.
انتهای خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار