• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

سند ملکی برای 14 موقوفه مهم خمینی‌شهر صادر شد

سند ملکی برای 14 موقوفه مهم خمینی‌شهر صادر شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر از صدور سند ملکی برای 14 موقوفه این شهرستان طی چند روز اخیر خبر داد.

 سه شنبه 5 اسفند 1399   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسن توکلی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 14 سند تک برگی برای موقوفات شهرستان خمینی‌شهر صادر شده است، اظهار داشت: کاربری این موقوفات فرهنگی و مذهبی، زراعی، مسکونی و تجاری بوده است.
وی مساحت این موقوفات را 16 هزار و 500 متر مکعب مساحت و 30 میلیارد ریال ارزش دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر با اشاره به دریافت هفت سند جدید برای موقوفات مهم شهرستان خمینی‌شهر اظهار داشت: این موقوفات دارای ارزش زیادی است.
وی در خصوص کاربری موقوفات شهرستان خمینی‌شهر که به تازگی اسناد مالکیتی آنها صادر شده است، اضافه کرد: کاربری این موقوفات مسکونی، درمانی، فرهنگی، باغ، زمین کشاورزی، ورزشی و تجاری بوده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر با بیان اینکه از جمله موقوفات سند دار شده در شهرستان خمینی شهر موقوفه حاج کربلا علی بوده است، ادامه داد: این موقوفه 10 میلیارد تومان ارزش دارد.
وی ادامه داد: موقوفه حاج کربلا علی با کاربری فرهنگی ودرمانی به ثبت رسیده است.
توکلی موقوفعه سید قاسم و علی اصغر به متراژ 21 متر و ارزش ریالی 100 میلیون تومان را از دیگر موقوفات سنددار شده شهرستان خمینی شهر اعلام کرد و گفت: این موقوفه با کاربری تجاری به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به سند دار شدن موقوفه حاج شیخ نورالله خمینی شهر گفت: این موقوفه که زمین زراعی با یک هزار و 203 متر مساحت و دارای پنج میلیارد تومان ارزش بوده که به ثبت رسیده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر با اشاره به ثبت سند موقوفه عبدالحسین این شهرستان نیز ابراز داشت: این موقوفه دارای دوهزار و 892 متر مساحت باغ است که با ارزش یک میلیارد تومان به ثبت رسیده است.
وی موقوفه‌های سید جلال الدین امام جمعه زاده را دیگر موقوفات ثبت شده در اسناد رسمی استان اصفهان اعلام کرد و گفت: این موقوفات دو منزل مسکونی به مساحت‌های و 182 و 162 متر است که به ترتیب دارای 900 و 800 میلیون تومان ارزش ریالی است.
توکلی موقوفه محمدصادق نورایی را آخرین موقوفه سند دار شده شهرستان خمینی شهر طی چند روز اخیر اعلام کرد و گفت: این موقوفه کاربری ورزشی داشته و با ارزش پنج میلیارد تومان به ثبت رسیده وسند ملکی برای آن صادر شده است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار