• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع 3000 بسته معیشتی در کاشان/141 سند جدید وقفی صادر شد

توزیع 3000 بسته معیشتی در کاشان/141 سند جدید وقفی صادر شد

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه کاشان گفت: سه هزار بسته معیشتی از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان کاشان تهیه و توزیع شده است.

 یک شنبه 1 فروردین 1400   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مسلم محمودزاده با اشاره به اینکه شهرستان کاشان دارای 120 بقعه متبرکه، دوهزار و 335 موقوفه و هشت هزار و 933 رقبه است، اظهار داشت: مساحت این مراکز 15 میلیون متر مکعب مساحت دارد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 50 میلیارد ریال کمک غیر نقدی در قالب نذورات از جمله مصالح ساختمانی و ... به بقاع متبرکه اهدا شده است، تصریح کرد: از این رو از ابتدای سال جاری تاکنون در 30 بقعه شهرستان از محل در درآمدها عملیات عمرانی انجام شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 141 رقبه در این شهرستان سند دارد شده است، ابراز داشت: همچنین 100 پرونده حقوقی نیز در ارتباط با موقوفات شهرستان کاشان در مراجع قضایی در دست رسیدگی است.
وی با اشاره به راه‌اندازی 9 نیروگاه خورشیدی در 9 بقعه متبرکه شهرستان کاشان گفت: این امر میتواند درآمد پایداری برای موقوفات باشد که با اعتبار 30 میلیارد ریال راه‌اندازی شده است.
محمود زاده تصریح کرد: این نیروگاه‌ها 300 کیلووات برق تولید میکند که در صدد توسعه این مراکز در شهرستان کاشان هستیم.
وی همچنین به شناسایی 13 موقوفه جدید در شهرستان کاشان از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: ارزش ریالی این موقوفات 15 میلیارد ریال بوده که کاربری کشاورزی، خدماتی، مذهبی و خیریه‌ای دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با اشاره به توزیع سه هزار بسته معیشتی از ابتدای سال جاری تاکنون با همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اضافه کرد: این بسته‌ها با اعتبار هفت میلیارد ریال تامین شده است.
وی افزود: همچنین از ابتدای امسال چهار هزار بسته مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی با اعتبار 150 میلیون ریال تهیه و در اختیار شهروندان این شهرستان قرار گرفته است.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار