• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مراسم حضوری نیمه شعبان در 40 بقعه اصفهان انجام شد/اعزام 85 مبلغ برای امامزادگان

مراسم حضوری نیمه شعبان در 40 بقعه اصفهان انجام شد/اعزام 85 مبلغ برای امامزادگان

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراسم حضوری نیمه شعبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در 40 بقعه استان اصفهان برگزار شد.

 پنج شنبه 12 فروردین 1400   4  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام ولی الله روان در خصوص آخرین گزارش عملکرد طرح آرامش بهاری در استان اصفهان اظهار داشت: این طرح در 22 شهرستان استان در حال اجرا شدن است.
وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در مجموع در 49 بقعه شاخص استان اصفهان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این طرح از 28 اسفند ماه سال گذشته آغاز و تا 14 فروردین ادامه دارد.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه مراسم لحظه تحویل سال نو و نورافشانی بقاع در 40 بقعه شاخص استان برگزار شده است، افزود: همچنین مراسم حضوری نیمه شعبان نیز در 40 بقعه استان اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه در 20 بقعه نیز کاروان شادی راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در 30 بقعه استان نیز خیمه‌های معرفت راهاندازی شده و علاوه بر پاسخگویی به شبهات دینی در زمینه کودکان و عفاف وحجاب نیز فعالیت‌ دارند.
روان با اشاره به اعزام 45 مبلغ بومی و 40 مبلغ اعزامی به بقاع متبرکه استان اصفهان ابراز داشت: در 40 بقعه شاخص استان نیز در طرح آرامش بهاری نماز جماعت برپا می‌شود.
وی با اشاره به توزیع 42 تابلوی نمایشگاهی در بقاع استان اصفهان گفت: این تابلوها در بقاع شاخص نصب شده است.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به برپایی 15 نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در بقاع متبرکه استان اصفهان گفت: در 15 بقعه نیز ایستگاه‌های سلامت راهاندازی شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در 20 بقعه استان اصفهان نیز 20 ایستگاه صلواتی راه‌اندازی شده است.
روان همچنین با اشاره به فعالیت بقاع استان در فضای مجازی ادامه داد: 30 بقعه در کانال‌ و 10 بقعه نیز در گروههای پر تعداد فضای مجازی در این طرح فعالیت دارند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار