• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

2 وقف جدید با نیت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در اصفهان به ثبت رسید

2 وقف جدید با نیت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در اصفهان به ثبت رسید

یکی از بانوان واقف اصفهانی دو منزل مسکونی خود در قم و جمکران را برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به ثبت رساند.

 سه شنبه 17 فروردین 1400   9  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فاطمه میرصالحان، واقف جوان اصفهانی است که در حال حاضر  در رشته دکتری علوم سیاسی مشغول به تحصیل است.
این واقف جوان اصفهانی متولد سال 1361 است، او از کودکی به دنبال مطالعه و پیدا کردن راهکاری برای توسعه و پیشرفت بوده است، می‌گوید: در ارزیابی هایی که نسبت به زندگی افراد مختلف داشتم به این نتیجه رسیدم که وقف احسانی ماندگار است که حتی پس از مرگ نیز می‌تواند عامل خیر و توشه خوبی برای آخرت ما باشد.
میرصالحان با بیان اینکه برآورد من در افزایش کیفیت زندگی تبعیت از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب است، ادامه می‌دهد: ایشان در اظهارات، دستورات و سخنرانی‌های خود به دور از هر گونه دیدگاه سیاسی و یا جانبدارانه دغدغه مردم و مسلمانان را دارند و از این صلاح دیدم دارایی ام را برای تحقق منویات ایشان وقف کنم.
او ادامه می‌دهد: لطف خداوند شامل حالم شد که توانستم دارایی شخصی ام را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب وقف کنم.
این واقف جوان که همواره عاشق ولایت بوده است، ابراز می‌کند: از این رو دو منزل مسکونی را در قم و جمکران خریدم و به این نتیجه رسیدم که برای ماندگاری آنها باید  این دو خانه را وقف کنم.
او در خصوص واکنش اعضای خانواده‌اش در خصوص وقف اموالش اظهار میکند: در خانواده‌ام سلایق و تفکرات مختلفی وجود دارد اما در مجموع با این اقدام من موافقت کردند.
میرصالحان که همواره با پدرش در نماز جمعه شرکت می‌کند، ادامه ادامه می‌دهد: ارزش ریالی هر یک از این منازل مسکونی بیش از چهار میلیارد تومان است.
او که معتقد است با بررسی و مطالعه نسبت به وقف اموالش اقدام کرده است، می‌گوید: از هر طرف که رفتم برای موفقیت و ماندگاری به وقف رسیدم.
این واقف جوان اصفهانی در توصیه به جوانان می‌گوید: میثاق با رهبری نباید رها شود و همه جوانان اصفهانی باید به این امر توجه داشته باشند تا بازویی برای بصیرت افزایی در جامعه باشند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار