• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

2 وقف جدید در طرح آرامش بهاری 1400 در نجف آباد ثبت شد

2 وقف جدید در طرح آرامش بهاری 1400 در نجف آباد ثبت شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد از ثبت دو وقف جدید در قالب طرح آرامش بهاری و در روز نیمه شعبان در شهرستان نجف آباد به ثبت رسید.

 سه شنبه 17 فروردین 1400   6  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام رضا صادقی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شهرستان نجف آباد اظهار داشت: دو امامزاده شمس الدین محمد علویجه و ساره مریم جوزدان میزبان اجرای این طرح بوده و مراکز افق این دو بقعه به صورت 24 ساعته در خدمت زائران بوده است.
وی افزود: در کنار برگزاری مراسم‌های حضوری تحویل سال و اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان (عج) برنامه‌های بقاع متبرکه شهرستان نیز به صورت مجازی برای مخاطبان منتشر شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد با بیان اینکه همه برنامه‌های امامزادگان شهرستان نجف آباد در طرح آرامش بهاری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است، ابراز داشت: در این ایام 200 لیتر مواد ضد عفونی کننده و 200 لیتر مواد شوینده برای استفاده زائران توزیع شده است.
وی با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در دوامامزاده شهرستان با حضور سه مبلغ افزود: استقبال شهروندان از این خیمه ها نیز خوب بوده است.
حجت الاسلام صادقی با اشاره به اینکه نماز جماعت نیز در بقاع شهرستان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این مراسم در کنار یادمان شهید حججی نیز اجرایی شده است.
وی همچنین به برپایی مراسم عقد زوج های جوان در امامزاده سید محمد علویجه اشاره کرد و گفت: در دو امامزاده نیز میزبان طرح آرامش بهاری، برپایی کاروان شادی و نورافشانی در شب میلاد امام زمان (عج) بوده ایم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد همچنین به انجام پنج وقف جدید در طرح آرامش بهاری نوروز 1400 اشاره کرد و گفت: تاکنون اقدامات ثبتی برای دو وقف به پایان رسیده و سه وقف دیگر نیز در دست ثبت است.
وی گفت: دو وقف جدید در روز نیمه شعبان ثبت شد و با نام ولی عصر (عج) که یکی توسط آقای سلیمانی زمین حدود یک هزار متر برای مسجد و خانه عالم و حدود 6 رقبه تجاری وقف شد که ارزش ریالی آن 2.5 میلیارد تومان است .
حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه زمین 150 متری توسط ربابه حجتی در جهت توسعه مسجد ولی عصر و قائم آل محمد ثبت شد، افزود: ارزش این زمین نیز حدود 450 میلیون تومان بوده است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار