• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

تحقق شعار سال 1400 در اولویت برنامه‌های اوقاف اصفهان قرار دارد

تحقق شعار سال 1400 در اولویت برنامه‌های اوقاف اصفهان قرار دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تحقق شعار سال 1400 با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» در سال جاری در اولویت برنامه‌های اوقاف و امور خیریه استان اصفهان قرار دارد.

 چهارشنبه 18 فروردین 1400   13  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در نخستین جلسه ستادی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» اظهار داشت: ما نیز در استان اصفهان و در اوقاف امکان تحقق این شعار را داریم.
وی با بیان اینکه توسعه فعالیت‌های بهره وری و اقتصادی در موقوفات استان اصفهان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: در این زمینه ما در صدد دریافت مجوز فعالیتهای اقتصادی هستیم، در زمینه احیای زمین‌های موقوفه و مراکز موقوفه نیز ورود کرده ایم که می‌تواند منجر به رشد اقتصادی در این نهاد شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا شاهد رکود بودیم، ابراز داشت: در این زمینه در سال جاری باید تدابیری اندیشیده شود که دچار مشکلات وچالش‌های سال گذشته نباشیم.
وی با بیان اینکه افزایش درآمد ادارات اوقاف برای توسعه طرح های اقتصادی  و اشتغال زایی باید در دستور کار نیروهای ستادی و شهرستانی قرار گیرد، افزود: رئیس سازمان اوقاف نیز در جلسات نوروزی به این امر تاکید ویژه داشت.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار