• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

2.5 میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی موقوفات گلپایگان هزینه شد

2.5 میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی موقوفات گلپایگان هزینه شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: 2.5 میلیارد تومان اعتبار طی یک سال اخیر برای اجرای پروژه‌های عمرانی در موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان هزینه شد.

 چهارشنبه 18 فروردین 1400   11  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی در آئین تکریم و معارفه خود با بیان اینکه شهرستان گلپایگان دارای 950 موقوفه و 40 بقعه متبرکه است، اظهار داشت: از این رو در سال گذشته اجرای عملیات عمرانی در مراکز در دستور کار بوده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته با 2.5 میلیارد تومان اعتبار عملیات عمرانی در بقاع متبرکه و موقوفات گلپایگان انجام شده است، تصریح کرد: این اعتبار از محل درآمد موقوفات و نذورات امامزادگان، هیئت امنا و خیران تامین شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان با بیان اینکه در قالب پروژه‌های مشارکتی 9 غرفه تجاری در موقوفه حمام ملا اسدالله با همکاری شهرداری گلپایگان به بهره برداری رسیده است، ابراز داشت: همچنین برای بازسازی گنبد امامزاده ناصر ابن علی، مبلغ 85 میلیون تومان به پیمانکار پرداخت شده و در اصفهان توسط استاد احمدی در حال ساخت است.
وی با بیان اینکه عملیات ساخت سرویس بهداشتی و توسعه رواق امامزاده سید السادات روستای اسفرنجان نیز در حال انجام است، تصریح کرد: برای این پروژه 250 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
حجت الاسلام نصیرالاسلامی با بیان اینکه توسعه رواق و زیباسازی بقعه سید حسین روستای ملارجان نیز با 100 میلیون تومان انجام شده است، ادامه داد: باید توجه داشت که اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان در زمینه وصولی مطالبات موقوفات رتبه برتر را در استان اصفهان کسب کرده است.
وی گفت: همچنین این اداره در اجرای نیات واقفان نیز رتبه اول را در استان اصفهان کسب کرده است.
گفتنی است در این آئین از خدمات سه ساله حجت‌الاسلام عباس نصیر الاسلامی قدردانی و مهرداد نیلی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان منصوب شد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار