• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

رقابت 52 نفر در آزمون عملی شبیه سازی طرح ارزیابی داوران مسابقات قرآن در اصفهان

رقابت 52 نفر در آزمون عملی شبیه سازی طرح ارزیابی داوران مسابقات قرآن در اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان گفت: 52 نفر شرکت کننده در آزمون عملی شبیه سازی طرح ارزیابی و ساماندهی داوران مسابقات قرآن کریم در اصفهان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 دوشنبه 23 فروردین 1400   32  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام روح الله بیدرام با اشاره به برگزاری آزمون عملی شبیه سازی طرح ارزیابی و ساماندهی داوران مسابقات قرآن کریم در اصفهان اظهار داشت: مرحله دوم این آزمون به میزبانی مقبره علامه مجلسی(ره) در اصفهان در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.
وی با بیان اینکه در این مسابقات 46 نفر داور خواهر و 17 نفر داور برادر مشارکت داشتند، ادامه داد: با توجه به شرایط شیوع کرونا 11 نفر از داوران که سه نفر آقا و هشت نفر خانم بودند در مقبره سلطان میراحمد کاشان به رقابت پرداختند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان با بیان اینکه طرح ارزیابی و ساماندهی داوران مسابقات قرآن کریم می‌تواند به ارتقای سطح کیفی برگزاری مسابقات قرآن کمک قابل توجهی داشته باشد، ابراز داشت: این طرح در کنار ارتقاء  سطح علمی داروان با ایجاد فضای رقابتی آنها را برای به روز رسانی اطلاعاتشان نیز ترغیب میکند.
وی اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است نتایج نهایی طرح ارزیابی و ساماندهی داوران مسابقات قرآن کریم در تیر ماه به شرکت کنندگان این طرح اعلام شود.
حجت الاسلام بیدرام تصریح کرد: این آزمون با هماهنگی دیگر دستگاه‌های اجرایی و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار