• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برنامه‌های تلویزیونی اوقاف اصفهان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

برنامه‌های تلویزیونی اوقاف اصفهان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

مدیرروابط عمومی اداره کل اوقاف‌وامور خیریه استان اصفهان برنامه‌های تلویزیونی اوقاف در زمینه پخش زنده و تولیدی جزء خوانی و نیایش‌های ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

 سه شنبه 24 فروردین 1400   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،‌ ایمان خواجه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و با اشاره به تاثیرات شیوع کرونا بر برنامه‌های این اداره کل در این ماه مبارک اظهار داشت: استان اصفهان بنا بر اعلام وزارت بهداشت در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته و از این رو برگزاری برنامه‌های حضوری در بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.
وی با بیان اینکه در شرایط فعلی همه برنامه‌ریزی‌ها به صورت غیر حضوری و پخش از طریق فضای مجازی و شبکه‌های صدا و سیما انجام شده است، اضافه کرد: بر این اساس جزء‌خوانی امامزاده سیدالکریمان شهر برخوار معروف به امامزاده نرمی به صورت زنده و تولیدی از شبکه اصفهان، آموزش و شما همراه با تفسیر پخش خواهد شد.
وی افزود: همچنین برای پخش این برنامه از دیگر شبکه‌های ملی نیز در حال رایزنی هستیم.
مدیرروابط عمومی اداره کل اوقاف‌وامور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه تولیدات تفسیر قرآن کریم در روابط عمومی این اداره کل نیز در قالب باکس‌های ۱۰ الی ۱۵ دقیقه‌ای برای پخش از مرکز صدا و سیمای اصفهان در دستور کار قرار داده شده است، ابراز داشت: این تولیدات با همکاری امامزاده ابوالعباس خوراسگان ، باقر خیادان و اسحاق خوراسگان تامین شده است.
وی با بیان اینکه برای برنامه سحرگاهی با مشارکت بقاع شهر اصفهان به ویژه مقبره علامه مجلسی و امامزاده اسماعیل در قالب آیتم تدبر در قرآن و آیتم‌های مذهبی تولیداتی را در دستور کار داشته‌ایم، ابراز داشت: در حال پیگیری هستیم تا این تولیدات نیز از مرکز سیمای اصفهان پخش شود.
خواجه تصریح کرد: پخش جزء خوانی بعد از اذان صبح بصورت تولیدی از امامزده ابوالعباس خوراسگان را نیز در ایام ماه مبارک رمضان خواهیم داشت .

انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار