• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع 600 بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در آران و بیدگل

توزیع 600 بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در آران و بیدگل

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل گفت: 600 بسته معیشتی برای ماه مبارک رمضان بین نیازمندان آزان و بیدگل توزیع می‌شود.

 سه شنبه 24 فروردین 1400   15  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه، مهدی حافظیان با اشاره به برنامه‌های اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل در ایام ماه مابرک رمضان اظهار داشت: برای این امر برنامه‌های جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان برجسته در همه امامزادگان شاخص شهرستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در سال جاری مراسم حفظ خوانی در امامزاده هلال این علی (ع) با حضور حافظان قرآن برگزار خواهد شد، ابراز داشت: این مراسم‌ها به صورت غیرحضوری و از طریق صدا و سیما و شبکه‌های مجازی بقاع و سراسری اوقاف پخش خواهد شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل همچنین به رونمایی از 600 بسته معیشتی برای توزیع در ماه مبارک رمضان با حضور مدیرکل و مسئولان شهرستان اشاره کرد و گفت: این بسته‌ها بین نیازمندان توزیع خواهد شد ضمن اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان این بسته ها به بیش از هزار عدد خواهد رسید.
وی گفت: طی یک سال اخیر دو هزار و 600 بسته معیشتی با اعتبار 9 میلیارد و 100 میلیون ریال از سوی بقاع متبرکه شهرستان آران و بیدگل تامین و تقدیم نیازمندان شده است.
حافظیان با بیان اینکه در سفر یک روزه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به شهرستان آران و بیدگل سایت چهار زبانه امامزاده هلال این علی (ع) نیز رونمایی شد، ابراز داشت: بازدید از مدرسه قرآنی در حال ساخت این امامزاده که دارای 80 درصد رشد فیزیکی است نیز از دیگر برنامه‌های سفر این مقام مسئول به اصفهان بود.
وی همچنین بهره برداری از مرکز مانیتورینگ تجهیز شده به 34 دوربین تولید داخل را نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در سفر یک روزه حجت الاسلام بلک به اصفهان اعلام کرد و ابراز داشت: فاز اول این پروژه با اعتبار 500 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار