• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)

پیام تبریک روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان طی پیامی فرا رسیدن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام را تبریک گفت.

 سه شنبه 7 اردیبهشت 1400   13  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، در این پیام  آمده است: ماه مبارک رمضان در حالی به نیمه می رسد که دلهای شیفتگان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) در شوق طلوع دومین ستاره درخشان آسمان امامت غرق سرور و شادی است. حسن بن علی (ع) چشمه ای جوشان و خروشان از خورشید پر ثمر و با برکت ولایت است که در ماهی عزیز و با شکوه پا به عرصه هستی نهاد و این ماه را با قدوم پربرکت خود آراست.
"کریم آل طاها" که از عطر سخاوت و بخشندگی اش، بوی کرامت ساقی کوثر استشمام می شود و سالروز ولادتش به نام روز اکرام و ایتام نامگذاری شده است تا تمامی مسلمانان همواره تلاش کنند با پیروی از سیره اخلاقی ایشان، فرهنگ حمایت از نیازمندان، ایتام و فقرا در جامعه اسلامی نهادینه شود؛ زیرا آنان که عنان مرکب دل را به دست خاندان پیامبر سپرده‏اند، هماره به محرومان لبخند می‏زنند و بر چشم‏های منتظرشان سفره می‏گسترانند.
در پایان با تبریک عید خجسته پانزدهم رمضان به همه دوستداران اهلبیت، امیدواریم با تأسی از این اسوه کرامت و فضیلت، بتوانیم از اقیانوس پر فیض و صدف بی‌بدیل ماه مبارک رمضان، گوهرهای ناب بندگی و اخلاص، صید کنیم و با الهام از آن امام همام، دست نیاز ایتام و نیازمندان را گرفته و در حد وسع و توان خود در زدودن گرد فقر از چهره جامعه تلاش کنیم
.
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار