• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

استفاده از ظرفیت‌های علمی پژوهشکده رویان در مزارع موقوفه کشور

استفاده از ظرفیت‌های علمی پژوهشکده رویان در مزارع موقوفه کشور

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در نظر داریم از ظرفیت‌های مجموعه پژوهشکده زیست و فناوری رویان برای توسعه فعالیت در مزارع موقوفه کشور استفاده کنیم.

 یک شنبه 12 اردیبهشت 1400   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در جلسه ویدئو کنفرانسی با رئیس پژوهشکده زیست و فناوری رویان اصفهان با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های علمی برای توسعه سرمایه گذاری در موقوفات مورد توجه قرار دارد، اظهار داشت: دراین زمینه پژوهشکده رویان ظرفیت بسیار بالایی دارد و افتخاری است برای ما که با این مجموعه همکاری داریم.
وی با بیان اینکه این مجموعه فعالیت‌های خوبی را در زمینه تولید دام اصلاح شده در مزرعه امام زاده آقا علی عباس (ع) بادرود صورت گرفته است، اضافه کرد: این در حالی است که در استان اصفهان از یکسری از نعمت ها در زمینه کاشت و برداشت ‌ها محروم شده و این امر تولید دام را با مشکل مواجه می‌کند.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه امکان استفاده از ظرفیت مجموعه زیست و فناوری رویان در دیگر استان‌ها نیز وجود دارد، ابراز داشت: استفاده از ظرفیت علمی این مرکز می‌تواند کمک قابل توجهی به افزایش بهره وری در مزارع اوقافی داشته باشد.
وی با بیان اینکه ما این آمادگی را داریم که دام تولید شده در مزرعه امامزاده آقا علی عباس را برای پروار شدن به دیگر استان‌ها منتقل کنیم، ادامه داد: در اجرای این طرح سعی ما بر این بوده در کنار اشتغال زایی و درآمدزایی از ظرفیت‌های علمی نیز بهره برداری داشته باشیم.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار