• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

زمان ارسال آثار بخش پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری تمدید شد

زمان ارسال آثار بخش پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری تمدید شد

رئیس دانشگاه علوم قرآنی اصفهان از تمدید مهلت ارسال آثار بخش پژوهشی وقف چشمه همیشه جاری تا عید سعید فطر خبر داد.

 یک شنبه 12 اردیبهشت 1400   12  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام سیداحمد سجادی با بیان اینکه اعلام فراخوان ارسال آثار به هفتمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری در قالب هشت بخش اعلام شده است، اظهار داشت: با توجه به قابلیت‌های استان اصفهان در زمینه تحقیق و پژوهش در زمینه وقف و امور خیریه، این بخش از جشنواره برای دومین بار به اصفهان واگذار شده است.
‌وی با بیان اینکه فراخوان ارسال آثار به هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در هفته وقف سال گذشته اعلام شده است، ابراز داشت: فراخوان بخش پژوهشی این بخش نیز در هفته پژوهش اعلام شد.
رئیس دانشگاه علوم قرآنی اصفهان با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال برای بخش های مختلف این جشنواره تا پایان فروردین ماه بود، اضافه کرد: باتوجه به شرایط حاکم بر کشور و مطالبه متقاضیان زمان ارسال آثار در بخش پژوهشی همانند سایر بخش‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر اعلام شده است.
‌وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز درصدد جمع آوری آثار ثبت شده در سامانه برای شرکت در این جشنواره هستیم.
حجت الاسلام سجادی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند مقالات، پایانه نامه‌ها و یا کتاب‌هایی که با موضوع وقف در سال گذشته منتشر شده را برای داوری به دبیرخانه پژوهشی هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری به آدرس‌های https://www.vaghffestival.ir/fa/ و https://www.vaghffestival.ir ارسال کنند، اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت آثار خود به سایت این جشنواره و سایت دانشگاه علوم قرآنی مراجعه کنند.
رئیس دانشگاه علوم قرآنی اصفهان با اشاره به جوایز برترین‌های این مسابقات ابراز داشت: به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۵۰، ۴۰ و ۳۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد ضمن اینکه به پنج نفر بعدی نیز هر کدام پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.
وی گفت: چنانچه اثری از متقاضیان از پایان سال ۸۹ تا پایان فروردین سال ۱۴۰۰ منتشر شود می‌توانند آن را به دبیرخانه جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در اصفهان ارسال کنند.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار