• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مراسم شب‌های قدر در فضای باز امامزادگان در سطح استان برگزار می‌شود

مراسم شب‌های قدر در فضای باز امامزادگان در سطح استان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراسم شب‌های قدر در فضای باز همه امامزادگان و به ویژه 49 بقعه شاخص در سطح استان اصفهان برگزار می‌شود.

 یک شنبه 12 اردیبهشت 1400   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ولی الله روان با اشاره به فرارسیدن شب‌های قدر اظهار داشت: بهره برداری از این شب‌ها که به تعبیری توشه سفر یک سال مسلمانان تا ماه رمضان سال آینده را در بر می گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه در سال جاری همچون سال گذشته برگزاری آئین شب‌های قدر در امامزادگان به دلیل شیوع کرونا با چالش‌هایی رو به رو شده است، ابراز داشت: از این رو برگزاری هر گونه مراسم در این ایام با توجه به دستورات ستاد مقابله با کرونا برنامه‌ریزی خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا برگزاری مراسم احیا در شب‌های قدر تنها در فضای باز امکان پذیر است، تصریح کرد: حضور حداقلی و حداکثر زمان دو ساعت برای برگزاری این مراسم نیز از دیگر شرایط اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا است.
وی افزود: بر این اساس در سال جاری در سه شب مراسم احیا در استان اصفهان این مراسم در امامزادگانی که فضای باز کافی دارند و به ویژه 49 بقعه شاخص استان مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام روان اضافه کرد: توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای افراد حاضر در این مراسم توسط مسئولان بقاع متبرکه انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین در امامزادگان توزیع غذا تنها به صورت بیرون بر انجام می‌شود.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار