• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

دست هیئت امنای امامزادگان برای فعالیت بازتر باشد

دست هیئت امنای امامزادگان برای فعالیت بازتر باشد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه ضروری است دست هیئت امنا برای فعالیت بازتر باشد، گفت: باید توسعه امامزادگان همواره مورد توجه باشد و هدف اصلی هم همین است.

 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400   12  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و هیئت امناء امامزاده شاه میرحمزه ضمن قدردانی از هیئت امنای این بقعه به دلیل تبدیل این بقعه به قطب فرهنگی اظهار داشت: این مجموعه باید همچنان تقویت شود تا بتواند با فعالیت‌های فرهنگی در محدوده خود تاثیرگذار باشد.
وی با بیان اینکه هیئت امنای امامزادگان باید طبق ماده پنج عمل کرده ودست آنها در رقبات باز باشد، تصریح کرد: هیئت امنا مانند امین فعالیت می کنند و اگر امضای امین پای رقبات نباشد ما قبول نداریم و هر دو طرف اوقاف و امین باید هر برگه ای را به صورت مشترک امضا کنند.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه ضروری است دست هیئت امنا برای فعالیت بازتر باشد، ادامه داد: باید توسعه امامزادگان همواره مورد توجه باشد و هدف اصلی هم همین است.
وی با بیان اینکه باید همواره به طرح توسعه امامزادگان به عنوان یک اولویت نگاه شود، اضافه کرد: باید باکس‌های جغرافیایی رقبات را بارگذاری فرهنگی کنیم و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
حجت الاسلام خاموشی با بیان اینکه همه رقبات باید به نفع بقعه فعالیت داشته باشند، ادامه داد: باید بررسی شود که کدام یک از رقبات پذیره نویسی ندارند و باید هر چه زودتر پذیره نویسی ها انجام شود و در این زمینه با هیچ فردی مماشات نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه احکام فعالیت های هیئت امنا پس از بررسی تمدید خواهد شد، اضافه کرد: دسترسی مالی برای امین موقوفات نیز باید باز شود و از سویی هیئت امنا باید همه فعالیت های مادی را در سامانه درج کنند.
رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه با بیان اینکه بهره برداری نقطه‌ای در زمینه فرهنگی واجتماعی در بقاع متبرکه استان اصفهان انجام شود، تصریح کرد: برای این امر استفاده از رقبات امامزادگان ظرفیت خوبی است که باید استفاده شود.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار