• امروز پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

زمان ثبت نام  مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن مشخص شد

زمان ثبت نام مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن مشخص شد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: زمان ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از 13 اردیبهشت تا 13 خرداد ماه اعلام شده است.

 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400   16  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات ملی قرآن کریم اظهار داشت: نخستین جلسه هماهنگی و کارگروه استانی این مسابقات در اصفهان تشکیل شد.
وی با بیان اینکه در این زمینه برای ثبت‌نام از متقاضیان این دوره از مسابقات نامه نگاری با روئسای ادارت اوقاف شهرستان‌های استان انجام شده است، تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان از 13 اردیبهشت ماه آغاز و تا 13 خرداد ادامه دارد ضمن اینکه متقاضیان باید توجه داشته باشند که این زمان تمدید نخواهد شد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه متقاضیان باید با مراجعه به سایت http://iranquran.ir/ برای ثبت نام در این دوره مسابقات اقدام کنند، ابراز داشت: متقاضیان نباید به ادارات مراجعه کنند چرا که هیچگونه ثبت نام دستی برای این دوره از مسابقات انجام نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه همه ایرادات فنی سایت http://iranquran.ir/ برطرف شده  است، اضافه کرد: حداکثر زمان برای ثبت نام افراد این سایت یک دقیقه برآورد شده است.
بخشی با بیان اینکه شهرستان‌ها نیز موظف شدند تا 8 اردیبهشت جمع بندی برگزاری این دوره از مسابقات را انجام دهند و نتایج را به اداره کل اوقاف اعلام کنند، ابراز داشت: در این زمینه باتوجه به شیوع کرونا و وضعیت قرمز استان برگزاری مسابقات در شهرستان‌های استان را به هشت منطقه تقسیم بندی کردهایم.
وی ادامه داد: نواحی یک و دو اصفهان منطقه یک، کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود منطقه دو، نجف آباد و تیران و کرون منطقه سه، خمینی شهر، شاهین شهر، برخوار و فلاورجان منطقه چهار، اردستان، خور و بیابانک و نایین منطقه پنج، شهرضا، سمیرم، مبارکه و لنجان منطقه شش، فریدن، گلپایگان و خوانسار منطقه هفت و جلگه، بن رود و کوهپایه نیز به عنوان منطقه هشت معرفی شده‌اند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مقرر شده است که در هر منطقه یک شهر به عنوان میزبان معرفی شود و دیگر شهرستان‌ها در ایجاد زیرساختها به شهر میزبان کمک کنند.
وی اضافه کرد: همچنین روند برگزاری مسابقات مرحله شهرستانی به صورت غیرحضوری در دست بررسی است و هنوز قطعی نشده است.
بخشی در خصوص پیش بینی مشارکت فعالان حوزه قرآنی در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآت کریم تصریح کرد:  در سال گذشته حدود 470 نفر در مسابقات استانی مشارکت داشتند و پیش بینی ما این است که با توجه به توسعه تبلیغات و اطلاع رسانی بیش از سال گذشته ثبت نام متقاضیان را داشته باشیم.
وی اضافه کرد: در این زمینه جلساتی را با اتحادیه موسسات قرآنی و داروان قرآنی داشته ایم که آنها نیز مبلغان خوبی برای برگزاری این مسابقات باشند.
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار