• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع 500 بسته معیشتی و 10 هزار قرص نان بین نیازمندان شهرضا

توزیع 500 بسته معیشتی و 10 هزار قرص نان بین نیازمندان شهرضا

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا گفت: 500 بسته غذایی و 10 هزار قرص نان به مناسبت ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شهرستان شهرضا توزیع می‌شود.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   15  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه شهرستان شهرضا اظهار داشت: شیوع کرونا و قرار گرفتن شهرضا در وضعیت قرمز این بیماری برگزاری برنامه‌های حضوری را ممنوع کرده است.
وی افزود: بر این اساس به منظور استفاده از برکات برگزاری محافل قرآنی در بقاع متبرکه شهرضا محافل قرآنی به صورت مجازی از صفحه اینستاگرام امامزاده به آدرس  astanshahreza@هر روز بعد از نماز ظهر در امامزاده شاهرضا (ع) برگزار و از صفحات مجازی امامزاده پخش می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا در ادامه با بیان اینکه کمک به نیازمندان نیز از دیگر برنامه‌های ضیافت همدلی در شهرضا است، تصریح کرد: بر این اساس به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) ۱۰ هزار قرص نان بین نیازمندان شهرستان شهرضا با ارزش ۵۰ میلیون ریال از محل درآمد موقوفات شهرستان شهرضا توزیع شد.
وی اضافه کرد: برای اجرای این طرح مراکز افق امامزادگان شهرضا همکاری‌های خوبی داشتهاند.
عرب همچنین به تهیه بسته‌های معیشتی برای کمک به نیازمندان با همکاری مراکز افق امامزادگان نیز اشاره کرد و گفت: در راستای طرح ضیافت همدلی حدود ۵۰۰ بسته غذایی به ارزش یک میلیارد ریال که از محل درآمد موقوفات شهرستان شهرضا تهیه شده در دهه سوم ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار