• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توسعه مراکز افق امامزادگان و ثبت‌وقف‌های جدید در فلاورجان در دستور کار است

توسعه مراکز افق امامزادگان و ثبت‌وقف‌های جدید در فلاورجان در دستور کار است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان گفت: توسعه مراکز افق امامزادگان و همچنین ثبت موقوفات جدید در شهرستان فلاورجان در دستور کار قرار دارد.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   25  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، عباس نصیرالاسلامی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان معرفی شد.
وی در آئین تکریم و معارفه خود که با حضور ولی الله روان معاون فرهنگی – اجتماعی و رضا خطیبی معاون توسعه منابع انسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد، ضمن قددرانی از زحمات احمد آزادگی، رئیس سابق اداره اوقاف فلاورجان اظهار داشت: در این زمینه اجرای برنامه‌های ابلاغی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان را در دستور کار قرار خواهیم داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان افزود: در کنار اجرای دستورات و ابلاغیه‌های اداره کل، توسعه مراکز افق امامزادگان و همچنین ثبت موقوفات جدید در شهرستان فلاورجان در دستور کار قرار خواهیم داد.
وی اضافه کرد: تکمیل و بهره برداری از ساختمان جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان نیز با همکاری نماینده مردم فلاورجان در مجلس و فرمانداری شهرستان در دستور کار قرار دارد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار