• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع 8000 بسته معیشتی توسط اوقاف اصفهان در ماه رمضان جای قدردانی دارد

توزیع 8000 بسته معیشتی توسط اوقاف اصفهان در ماه رمضان جای قدردانی دارد

فرماندار اصفهان گفت: توزیع هشت هزار بسته کمک معیشتی در سطح استان اصفهان توسط اوقاف در قالب طرح "ضیافت همدلی" جای قدردانی دارد.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   26  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین سیستانی در آئین اهدای بسته های کمک معیشتی تهیه شده توسط بقاع متبرکه استان اصفهان به نیازمندان در طرح "ضیافت همدلی" اظهار داشت: مردم کشور ایران همواره در سطح جهانی در زمینه کمک به نیازمندان زبانزد بوده‌اند و این رفتار را از حضرت علی (ع) الگو گرفته اند.
وی با بیان اینکه مردم اصفهان نیز همواره به صورت ویژه‌تر در زمینه خیر و امور خیریه فعالیت داشته اند، ادامه داد: در شرایط فعلی نیز که کشور در شرایط اقتصادی نامناسب ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه و بیماری کرونا قرار گرفته است، شاهد حمایت مردم از قشر نیازمند جامعه هستیم.
فرماندار اصفهان در ادامه به همت نهادهای مختلف در زمینه کمک به معیشت مردم اشاره کرد و افزود: یکی از این نهادها که در شرایط نامناسب اقتصادی همکاری ویژه‌ای را با خانوادههای نیازمند داشته، اداره اوقاف و امور خیریه بوده است.
وی با بیان اینکه توزیع هشت هزار بسته کمک معیشتی در سطح استان اصفهان توسط اوقاف در قالب طرح "ضیافت همدلی" جای قدردانی دارد، گفت: سه هزار و 500 عدد از این بسته‌ها در شهرستان اصفهان تامین و توزیع شده که این اقدام بسیار ارزنده است.
سیستانی اضافه کرد: سازمان اوقاف در 14 ماه گذشته از شیوع کرونا بار سنگینی را از دوش خانواده‌ها برداشته که این امر قابل تقدیر است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار