• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

24 میلیارد ریال بسته معیشتی بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود

24 میلیارد ریال بسته معیشتی بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: هشت هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی 24 میلیارد ریال در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود.

 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400   31  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام ولی الله روان در آئین اهدای سه هزار و 500 بسته کمک معیشتی به نیازمندان شهرستان اصفهان که توسط امامزادگان شهرستان اصفهان تامین شده بود، اظهار داشت: طرح ضیافت مهربانی همزمان با سراسر کشور در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه یکی از اقدامات طرح ضیافت الهی با رویکرد اجتماعی توزیع بسته های معیشتی است، ابراز داشت: ویروس کرونا در کشور اقشار نیازمند را تحت تاثیر قرار داده است و از این رو سازمان اوقاف با توجه به رسالتی که دارد کمک به اقشار کم درآمد وضعیف در این شرایط را در دستور کار قرار داده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بسته های کمک معیشتی در استان اصفهان از محل اجرای نیات واقفان، محل اعتبارات فرهنگی و کمک خیران تامین می‌شود، ابراز داشت: بر این اساس در ماه مبارک رمضان در استان اصفهان رزمایش ضیافت همدلی با توزیع هشت هزار بسته معیشتی در حال اجرایی شدن است.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و 500 بسته در شهرستان اصفهان تهیه  و توزیع شده است، ادامه داد: ارزش هر بسته سه میلیون ریال برآورد شده است و می‌توان گفت در مجموع هشت هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی 24 میلیارد ریال بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار