• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

2 وقف جدید در جرقویه به ثبت رسید

2 وقف جدید در جرقویه به ثبت رسید

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان دو وقف جدید در منطقه جرقویه علیا به ثبت رسید.

 چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400   18  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امرالله اصغری ورزنه با اشاره به ثبت دو وقف جدید در ماه مبارک رمضان در منطقه بن  بخش جرقویه علیا اظهار داشت: یکی از این وقف‌ها همزمان با ماه مبارک رمضان و ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) در شب شهادت آن حضرت به ثبت رسید.
وی با بیان اینکه این وقف جدید توسط آقای حاج محمد صادقی خارائی به ثبت رسیده است، ابراز داشت: این واقف همگی و تمامت یک دانگ مشاع از جمله شش دانگ یک حلقه چاه آب کشاورزی به انضمام 500 متر مربع زمین کشاورزی با سهم آب چشمه را وقف کرده است.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا ادامه داد: نیت واقف عام المنفعه خیرات و مبرات و کمک به نیازمندان به نیت حضرت اباالفضل (ع)  است.
وی در خصوص دومین وقف ثبت شده در جرقویه علیا نیز گفت: این وقف توسط آقای سید محمد حسینی دستجردی به ثبت رسیده است.
اصغری ادامه داد: این واقف همگی و تمامت یک دانگ مشاع از جمله شش دانگ یک حلقه چاه آب کشاورزی به انضمام 300 متر مربع زمین کشاورزی با سهم آب چشمه را برای اطعام و روضه خوانی وقف کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان همه برنامه ‌های طرح ضیافت الهی تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا قرار داشت، تصریح کرد: در این راستا تنها در شب 21 ماه مبارک رمضان200 پرس غذای گرم بین نیازمندان و روزه داران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی زیر نظر مسئول بهداشت توزیع شد.
اصغری ادامه داد: این تعداد غذای گرم از محل اجرای امینانه نیت موقوفه حاج میرزا عزیزاله ورزنه تهیه شده است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار