• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

تاکنون 485 متقاضی از اصفهان برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن ثبت‌نام کرده اند

تاکنون 485 متقاضی از اصفهان برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن ثبت‌نام کرده اند

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از 13 اردیبهشت ماه تاکنون 485 متقاضی از اصفهان برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ثبت نام کرده‌اند.

 چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400   41  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به ثبت نام چهل وچهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار داشت: ثبت نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 485 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کردهاند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان اصفهان با 165 نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه شهرستان‌های کاشان با 66 متقاضی،خمینی شهر با 40 متقاضی، شاهین شهر با 27 متقاضی و نجف آباد با 23 متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند، گفت: سمیرم، خور و بیایانک و بادرود نیز تاکنون کمترین متقاضی را داشته‌اند.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس ابلاغ صورت گرفته تبلیغات برگزاری این مسابقات در در فضای مجازی، موسسات قرآنی ومراکز قرآنی و بقاع متبرکه انجام شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند تا 13 خرداد ماه با مراجعه به سایت http://www.quraniran.ir/ نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.
بخشی با بیان اینکه 302 نفر از شرکت کنندگان در این مسابقات تاکنون خانم و 183 نفر آقا بوده‌اند، اضافه کرد: پیش بینی ما ثیت نام حداقل 650 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار