• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مجموعه تجاری اداری در موقوفه مهدی خان احداث می‌شود/تغییر کاربری دو زمین 50 هزار متری در اصفهان

مجموعه تجاری اداری در موقوفه مهدی خان احداث می‌شود/تغییر کاربری دو زمین 50 هزار متری در اصفهان

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مجموعه ساختمانی تجاری اداری در موقوفه مهدی خان شهر اصفهان بهره برداری می‌شود.

 چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400   34  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امیر حسین اسماعیلی پور با اشاره به اجرای پروژه‌های اداری، تجاری و اداری در موقوفات استان اصفهان اظهار داشت: در این زمینه در استان چند پروژه بزرگ را در دستور کار داریم.
وی با بیان اینکه موقوفه باغ مهدی خان خیابان بزرگمهر از جمله پروژه‌های در دستور کار ساخت و ساز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان است، ابراز داشت: مجوز این پروژه از سوی سازمان اوقاف صادر و در مرحله اجرایی قرار دارد.
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه حجم سرمایه‌گذاری موقوفه باغ مهدی خان حدود 65 میلیارد تومان است، گفت: قرار است این هزینه از طریق موقوفه انصاری تامین شود و به دنبال دریافت پروانه ساخت برای این مجموعه تجاری و اداری هستیم.
وی با بیان اینکه در شهرستان کاشان نیز چند پروژه ساخت و ساز برای سرمایه گذاری داریم، اضافه کرد: در این زمینه از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این پروژه ها دعوت به عمل آورده‌ایم.
اسماعیلی پور با اشاره به تغییر کاربری موقوفات در استان اصفهان ادامه داد: خشکسالی بسیاری از موقوفات کشاورزی استان اصفهان را تحت تاثیر قرار داده و در بسیاری از اراضی امکان بهره برداری کشاورزی را نداریم.
وی افزود:از سوی دیگر برخی از زمین‌ها در بافت روستایی و شهری قرار گرفته اند و قابلیت کشاورزی ندارند.
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه تعییر کاربری‌ها دو زمین 50 هزار متری را تغییر کاربری دادیم، افزود: یکی از زمین‌ها در شهرستان نیاصرم کاشان از کشاورزی به باغ ویلا تبدیل شد و دیگری موقوفه انصاری در منطقه دشتی است که از کاربری کشاورزی به کارگاهی تبدیل شد.
وی گفت: تصمیم داریم با فروش حقوق حق تملک اعیان این واحدهای کارگاهی و ویلایی چند پروژه ساختمانی را راه‌اندازی کنیم.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار