• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

بیانیه روابط عمومی اوقاف اصفهان به مناسبت ارتحال رهبر کبیر انقلاب

بیانیه روابط عمومی اوقاف اصفهان به مناسبت ارتحال رهبر کبیر انقلاب

روابط عمومی اداره به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بیانیه ای صادر کرد.

 پنج شنبه 13 خرداد 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،‌ این روابط عمومی به مناسبت 14 خرداد ارتحال رهبر کبیر انقلاب بیانیه‌ای را صادر کرد، متن این بیانیه به شرح زیر است...
 «امام خمینى (ره)، یک حقیقت همیشه زنده است و این انقلاب بى ‏نام خمینى (ره) در هیچ جاى جهان شناخته شده نیست.» 
رهبر معظم انقلاب
چهاردهم خردادماه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شخصیتی برجسته و دوراندیش در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و البته در تاریخ عصر حاضر از اهمیت فراوانی برخوردار است و به عنوان روز وداع با شخصیت والایی شناخته می‌شود که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه‌گذاری کرد و در تاریخ جاودانه ماند. 
رهبر کبیر انقلاب با سلوک علمـی و عملی خود به انسان‌ها با هر نژاد و آئینی قدرت نقد و جسارت در برابر ستم را بخشید، با ظلم ستیزی و ثبات قدم و روشنگری و تبیین راه درست و نادرست، ارزش‌های والای انسانی را احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت به‌ صورتی که یوم‌الله 15 خرداد به‌ عنوان نقطه‌ عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ بیداد و سرآغاز تحقق اراده‌ مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار و استبداد در تاریخ این سرزمین ماندگار ماند و نتیجه آن پیروزی انقلابی بود که امروز پناهگاه و یاور مظلومان جهان است.
تفکر و اندیشه‌های ناب امام راحل که درود بی پایان خداوند بر او باد، همواره سنگ بنای این انقلاب بزرگ بوده، هست و خواهد بود و امروز تمامی ملت شریف ایران که بنا به فرمایش وی دین خود را به اسلام اداء کردند، بر پایبندی به این اصول بر خود می بالند.
در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دل‌ها در حالی به سوگ آن سفر کرده می‌نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می‌کند.
رهبری مقام عظمای ولایت بی‌شک الهامی بود از الهامات الهی و هدایتی بود از هدایت معنوی روح حضرت امام (ره) که هنوز این ملت را رها نکرده و رحمتی است از طرف خداوند که در کوران این مصیبت جانکاه، با تعیین مجتهدی عادل از بین یاران صدیق و خوشنام آن امام راحل به عنوان رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران، آرامشی توام با اعتماد و اطمینان بر کشور و امت فداکار حاکم کرد.
ارزیابی هنر مدیریتی رهبر معظم انقلاب در ۳۰ سال گذشته که انقلاب اسلامی را به سلامت از دل توفان‌ها عبور داد، اگرچه در ده‌ها کتاب هم نمی‌گنجد، اما در عین حال موضوع مهمی است که نمی‌توان از کنار آن به سادگی گذشت.
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوار است بتواند پاسدار آرمان‌های والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشد و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کند.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار