• امروز چهارشنبه دوم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

اداره کل اوقاف استان اصفهان در رسانه ها

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تسلیت روابط عمومی اوقاف اصفهان به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)

پیام تسلیت روابط عمومی اوقاف اصفهان به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)

روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان در پیامی سالروز شهادت جانسوز حضرت امام جعفر صادق(ع) را به شیعیان و شیفتگان حضرتش تسلیت گفت.

 یک شنبه 16 خرداد 1400   26  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان، این روابط عمومی طی پیامی شهادت جانسوز و مظلومانه ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) موسس مذهب تشیع را به تمامی شیعیان و شیفتگان حضرتش تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
«بسمه تعالی
زین ماتمى که چشم ملائک ز خون ترست/ گویا عزاى صادق آل پیغمبرست
 بیست و پنجم شوال سالروز شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت، رئیس مکتب تشیع، بزرگ شخصیتی که با زحمات طاقت‌فرسا و تلاش‌های بی‌وقفه خود بقاء و استمرار دین اسلام را تضمین کرد و شمع همیشه فروزانی شد.
 حضرت امام جعفر صادق(ع)  که دوران ۳۴ ساله امامتش فرصتی طلایی بود تا تشنه کامان معارف ناب الهی از سرچشمه زلال وحی سیراب شوند. او به حق برجسته ترین وارث گنجینه علوم نبوی بود و با منطق استوار و علم سرشارش نور امید را در دل‌های خسته شیعیان روشن کرد.
بزرگ شخصیتی که با بيان بليغ و کلام فصيح و با زحمات طاقت فرسا و تلاش‌های بی وقفه خویش راه را بر توطئه دشمنان دين بسته و با تربيت شاگردانی شايسته، بقا و استمرار دین اسلام را تضمین کرد و تشنه کامان معارف ناب الهی را از سرچشمه زلال وحی سیراب کرد.
ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت مظلومانه و جانگداز ششمین کوکب تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع)، به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) و بر تمامی شیعیان و حقيقت‌گرايان مجاهد و پويندگان طريقت، از درگاه ایزد منان الگوپذیری از سیره ناب اهل بیت عترت و طهارت (ع) را برای همگان مسألت داریم.
 
انتهای پیام//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار