• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برنامه‌های دهه کرامت در بقاع متبرکه استان اصفهان تشریح شد

برنامه‌های دهه کرامت در بقاع متبرکه استان اصفهان تشریح شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برنامه‌های دهه کرامت در بقاع متبرکه استان اصفهان را تشریح کرد.

 دوشنبه 17 خرداد 1400   30  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام ولی الله روان با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت در بقاع متبرکه استان اصفهان اظهار داشت: برای این امر ابلاغیه‌ای را برای ۲۵ اداره استان ارسال کرده‌ایم.
وی افزود: روز پنجم ذی القعده به عنوان روز تکریم امامزادگان نامگذاری شده است و از این رو برنامه ها در  راستای تکریم امامزادگان و اعتلای مقام شامخ این عزیزان است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه جشن‌های مردی دهه کرامت از ۲۲ خرداد تا اول تیرماه برگزار می شود، اضافه کرد: با توجه به شرایط شیوع کرونا راه‌اندازی کاروان شادی با نام «شمیم کرامت» را در دستور کار داریم.
وی شعار دهه کرامت امسال را « خدمت کریمانه و گره گشایی به رسم اهل بیت علیهم السلام» اعلام کرد و گفت: تولید محتوا و فضاسازی ها بر اساس این شعار انجام شده است.
حجت‌الاسلام روان با اشاره به هماهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای برنامه‌های دهه کرامت ابراز داشت: مسئول اجرای این برنامه‌ها با این اداره است و از این رو هماهنگی لازم با بقاع انجام داد شده است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم روز دختر همزمان با میلاد حضرت معصومه سلام الله علیه در بقاع شاخص استان اصفهان گفت: سعی داریم حداقل در ۲۵ بقعه این برنامه را با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام دهیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به حضور کاروان «زیر سایه خورشید» ابراز داشت: طی سال‌های اخیر در دهه کرامت شاهد سفر خادمان رضوی به استان اصفهان و دیگر استان‌های کشور بودیم که این کاروان امسال نیز به اصفهان سفر می‌کنند.
وی نورافشانی بقاع متبرکه در شب میلاد امام رضا علیه السلام را از دیگر برنامه های این ایام اعلام کرد و گفت: این برنامه با همکاری بسیج و رعایت اصول ایمنی انجام خواهد شد.
حجت الاسلام روان با بیان اینکه برگزاری مراسم تجلیل از امامزادگان را نیز به مراکز افق و هیئت امنای امامزادگان اعلام کرده‌ایم، تصریح کرد: طی مراسمی از واقفان، خیران بقعه ساز و هیئت امنا تجلیل خواهد شد.
وی گفت: چنانچه شرایط مناسب باشد برگزاری شورای اداری و نمازهای جماعت را در بقاع متبرکه استان خواهیم داشت.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: سعی داریم در صورت امکان برگزاری برنامه‌های دهه کرامت را در بقاع بیشتری در استان برگزار کنیم.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار