• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

واکنش مردم اصفهان در انتخابات 1400 مسئولیت پذیرانه است

واکنش مردم اصفهان در انتخابات 1400 مسئولیت پذیرانه است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: واکنش مردم اصفهان در انتخابات 1400 بسیار مسئولیت پذیرانه و با تشخیص و مغتنم شمردن فرصت برای تعیین شرایط مطلوب برای تحقق آرمان‌های انقلاب و رفع مشکلات به واسطه انتخاب ریاست جمهور شایسته و سایر انتخاباتها است.

 شنبه 29 خرداد 1400   37  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمدحسین بلک با حضور در شعبه اخذ رای در شهرستان خوانسار در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از مشارکت مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: در اولین ساعات برگزاری انتخابات رهبر معظم انقلاب به عنوان اسوه ومقتدای امت پیشقدم بودند و این امر را بر همه مسئولان تکلیف کردند که در اولین ساعات در شعب اخذ رای حضور یابند.
وی با بیان اینکه مسئولان نیز با تاسی از رهبر معظم انقلاب در ساعات اولیه اخذ رای در شعب حضور یافتند، ابراز داشت: آنچه به چشم دیده می شود حضور پرشور مردم در این انتخابات است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه مردم استان اصفهان با شور و هیجان زیادی از حضور در انتخابات استقبال کردند، ادامه داد: این در حالی بود که رسانه‌های معاند طی چند ماه اخیر فضاسازیهای زیادی را برای عدم حضور مردم در انتخابات انجام دادند.
وی اضافه کرد: واکنش مردم اصفهان در انتخابات 1400 بسیار مسئولیت پذیرانه با تشخیص و مغتنم شمردن فرصت برای تعیین شرایط مطلوب برای تحقق آرمان‌های انقلاب و رفع مشکلات به واسطه انتخاب ریاست جمهور شایسته و سایر انتخاباتها است.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار