• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام قدردانی اوقاف اصفهان از مشارکت مردم در انتخابات 28 خرداد 1400

پیام قدردانی اوقاف اصفهان از مشارکت مردم در انتخابات 28 خرداد 1400

روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان با صدور پیامی از حضور و مشارکت مردم استان اصفهان در انتخابات 28 خرداد 1400 قدردانی کرد.

 یک شنبه 30 خرداد 1400   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، این روابط عمومی به مناسبت حضور مردم استان اصفهان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا پیام قدردانی را صادر کرد که متن آن را در ادامه می‌خوانید.
«بسم الله الرحمن الرحیم
حضور غرورانگیز ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی در انتخابات روز 28 خرداد سال 1400، برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود. آری ملت شریف ایران علی‌رغم توطئه‌های چندرماهه استکبار جهانی و استفاده از همه ظرفیت‌ها به ویژه فضای مجازی، با حضور فراگیر و امیدآفرین خود در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگری را آفرید.
دشمنان ملت ایران در چند ماه اخیر به بهانه‌های مختلف سعی در مأیوس کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات داشتند. از فشار‌های سیاسی و اقتصادی گرفته تا بمباران خبری و ...، یقیناً هرکدام از این موارد می‌توانست مشارکت مردمی را در کشور‌های مختلف به شدت تحت تأثیر قرار دهد و یا انتخابات را متوقف یا به تأخیر بیندازد اما ملت ایران بدون توجه به این توطئه‌های خبیثانه بار دیگر مسئولیت پذیرانه وفاداری خود را به ‌نظام اسلامی اثبات کردند.
درود و سلام خدا بر شما مردم عزیز و همیشه درصحنه اصفهان که با حضور آگاهانه خود در انتخابات، گامی بلند در مسیر افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان کشاندید؛ بی‌شک این عمل دینی، سیاسی، انقلابی و بصیرت و حضور پرشور شما اجری عظیم خواهد داشت.
حضور پرشکوه و دشمن‌شکن شما در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مهر تأییدی بر دلبستگی مردم با نظام و انقلاب اسلامی بود. حضور مردم لبیکی دیگر به آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا به ویژه بیعت با شهید سرفراز و قهرمان، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که ناجوانمردانه توسط دولت آمریکا ترور شد.
اینک رقابت‌ها به پایان رسیده و رئیس جمهور و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای منتخب باید خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را در رأس برنامه‌های خود قرار دهند. بی‌شک صیانت از دستاورد‌های انقلاب و نظام اسلامی و ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار و زیاده‌خواهان ازجمله اولویت‌های جدی دولت خواهد بود.
از این رو اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از حضور همیشه در صحنه مردم ایران، رهبر معظم انقلاب و مسئولان که با تلاش خود فضای صمیمی و به دور از تنش در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند، قدردانی می‌کند و به دست اندرکاران اجرایی و نظارت در انتخابات، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه‌های گروهی و صدا و سیما و همچنین دست اندرکاران برگزاری انتخابات در امامزاده ابوالعباس (ع))، امامزاده زینبیه (س)، امامزاده شاه میرحمزه (ع)، امامزاده نرمی(ع) و امامزاده هلال ابن علی(ع) خسته نباشید عرض می‌کنیم.
باشد تا در اتفاقات بزرگ سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی آینده نیز همچنان بدرخشیم و امید دشمنان انقلاب بزرگ اسلامی را ناامید کنیم.»
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار