• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

80 نفر از خادمان بقاع در شهرستان آران و بیدگل تجلیل می‌شود

80 نفر از خادمان بقاع در شهرستان آران و بیدگل تجلیل می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران وبیدگل گفت: در دهه کرامت از 80 خادم نمونه در شهرستان آران و بیدگل تجلیل می‌شود.

 دوشنبه 31 خرداد 1400   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،‌ مهدی حافظیان ضمن تبریک دهه کرامت ومیلاد امام رضا (ع) با بیان اینکه در این ایام علی‌ رغم بیماری کرونا با برنامه‌ریزی درست و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های خوبی را در دستور کار قرار دادیم، اظهار داشت: برنامه‌های جامع و تاثیرگذاری را دراین ایام داشتیم که منجر به افزایش نشاط اجتماعی در بقاع شهرستان شد.
وی با بیان اینکه در شب پنجم ذی القعده ویژه برنامه‌ای با حضور خادمان رضوی در امامزاده بی بی زینب روستای یزددل برگزار شد، ابراز داشت: استقبال از این مراسم بسیار خوب بود و نشلط معنوی ویژه‌ای را به همراه داشت.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران وبیدگل ادامه داد: همچنین گروه صراط برنامه همخوانی و تواشیح را در این مراسم اجرا کردند.
وی با بیان اینکه شب گذشته نیز دو مراسم در آستان مقدس بی بی سکینه و امامزاده هادی و زینب خاتون بیدگل نیز با حضو خادمان رضوی برگزار شد، ادامه داد: گروه‌های همخوانی و تواشیح هدی و صراط در این دو مراسم همخوانی داشتند و مردم نیز با حضور در این مراسم‌ها دهه کرامت را گرامی‌ داشتند.
حافظیان با بیان اینکه مراسم ویژه میلاد امام رضا (ع) نیز در امامزادگان شاخص شهرستان برگزار خواهد شد، ابراز داشت: این برنامه‌ها ویژه‌تر در امامزاده هاشم (ع)، امامزاده هلال و امامزاده قاسم (ع) برگزار می‌شود و در دیگر امامزادگان با دارای فضای روباز هم این برنامه برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: در مجموع در دهه کرامت از 80 خادم نمونه در شهرستان آران و بیدگل تجلیل می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران وبیدگل ابراز داشت: همچنین نماهنگ در مدح امام رضا (ع) در امامزاده بی بی زینب (س) تولید و در این روز از شبکه سیما پخش خواهد شد.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار