• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

32 میلیارد ریال برای بهره برداری از رواق امام سجاد (ع) امامزاده سید محمد هزینه شده است

32 میلیارد ریال برای بهره برداری از رواق امام سجاد (ع) امامزاده سید محمد هزینه شده است

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برای بهره برداری از پروژه رواق امام سجاد (ع) 32 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 چهارشنبه 2 تیر 1400   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امیر حسین اسماعیلی پور در آئین افتتاح رواق امام سجاد (ع) امامزاده سید محمد (ع) ضمن قدردانی از همه مردم کشور و به ویژه مردم شهرستان خمینی شهر برای کمک به اجرای پروژه‌های عمرانی در بقاع متبرکه اظهار داشت: در این زمینه مردم خمینی شهر همکاری ویژه‌ای را برای بهره برداری از پروژه‌های در دست اجرا در حرم حضرت سید محمد (ع) داشته‌اند.
وی با بیان اینکه رواق امام سجاد (ع) در سال 94 کلنگ زنی شده است، اضافه کرد: این پروژه با همت یکی از خیران شهرستان کلنگ زنی شد و تا اسکلت این پروژه توسط خیران اجرایی شده است.
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه مابقی پروژه با همکاری اداره اوقاف شهرستان اجرایی شده است، ادامه داد: در این زمینه یاد آور می‌شوم که زمان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در اولویت دوم است و در گام نخست کیفیت اجرا در دستور کار داریم.
وی با بیان اینکه برای بهره برداری از پروژه رواق امام سجاد (ع) 32 میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: 24 میلیارد ریال از این اعتبار برا یبخش عمرانی و مابقی برای تاسیستات و ... بوده است.
اسماعیلی پور ادامه داد: هدف از اجرای این طرح ایجاد فضای مناسب و مرفه برای زائران است که در مراسم های زیاد این امامزاده مشارکت دارند.
وی در پایان از حمایت‌های مسئولان استان اصفهان  و شهرستان خمینی شهر برای بهره برداری از پروژه‌های عمرانی امامزاده سید محمد (ع) قدردانی کرد.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار