• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پخش ویژه برنامه 90 قسمتی «و خدایی که در این نزدیکی است» در برنامه‌های صدا و سیما

پخش ویژه برنامه 90 قسمتی «و خدایی که در این نزدیکی است» در برنامه‌های صدا و سیما

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 90 برنامه اذانگاهی با عنوان «و خدایی که در این نزدیکی است» تولید شده در بقاع متبرکه استان اصفهان به صورت زنده و تولیدی از شبکه استانی و ملی در ایام تابستان 1400 پخش می‌شود.

 چهارشنبه 9 تیر 1400   31  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه با اشاره به ویژه برنامه تابستانه 1400 اوقاف اصفهان اظهار داشت: ویژه برنامه اذانگاهی با عنوان «و خدایی که در این نزدیکی است» به صورت زنده و تولیدی در این ایام و در 90 قسمت در دستور کار است.
وی با بیان اینکه این برنامه‌ها قرار است قبل از اذان ظهر از شبکه های مختلف سیما از جمله شبکه اصفهان و شما پخش شود، اضافه کرد: هدف از تولید و پخش این برنامه‌ها تولید بر محتوای جدید با رویکرد خلاقانه است چرا که طی چند سال اخیر اغلب برنامه های سیما در زمینه نیایش، قران و اذان به صورت تکرار پخش می‌شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برای تولید و پخش برنامه‌های اذانگاهی از ظرفیت بقاع متبرکه در شهرستانهای مختلف استان اصفهان استفاده خواهیم کرد، ابراز داشت: این برنامه به صورت گفتگو محور و با موضوع قرآن، آداب نماز و زیارت، نیایش و معرفی بقعه دسته بندی و تولید خواهد شد.
وی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های زنده به مدت 45 دقیقه و برنامه های تولیدی بین 30 تا 35 دقیقه است، افزود: تلاش بر این است تا در هر یک از شهرستان‌ها از ظرفیت علما و کارشناسان و اشخاص برجسته قرآنی برای تولید محتوا استفاده شود.
خواجه با بیان اینکه تولید موفق برنامه‌های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان با همکاری اوقاف استان اصفهان و مرکز سیمای استان منجر به ارائه پیشنهاد از سوی مرکز سیمای اصفهان برای تولید برنامه اذانگاهی بوده است، اضافه کرد: آغاز این برنامه به میزبانی آستان مقدس امامزاده سید محمد خمینی شهر بود که به صورت زنده از شبکه مرکز اصفهان پخش شد.
وی ضمن قدردانی از صدا و سیمای مرکز اصفهان و شبکه شما و به ویژه آقای حقوقی مدیر تولید شبکه اصفهان برای همکاری در پخش این برنامه تصریح کرد: تهیه کننده این برنامه آقای ابوترابیان و مدیر تولید آن نیز محمد امین صادقی است که از زحمات این دو بزرگوار نیز کمال قدردانی را داریم.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار